• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس اتحادیه صنف تولید‌کنندگان و فروشندگان پوشاک:
   رئیس اتحادیه صنفی تولید‌کنندگان و فروشندگان پوشاک با بیان اینکه در شرایط رکود و عرضه فراوان اعتقادی به تعیین قیمت نداریم، گفت: بهترین تعیین‌کنندگان قیمت در چنین شرایطی مشتریان هستند.
   نمایشگاه کسب و کارهای موفق در فضای مجازی " می تواند برای همه فارغ التحصیلان و کسانی که می خواهند وارد ایجاد و توسعه کسب و کار شوند مفید و موثر باشد.
   اخبار کوتاه اقتصادی استان فارس
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از جذب ۱۱۴ درصدی پرداخت تسهیلات رونق تولید در این استان خبر داد و گفت: تاکنون به ۴۳۰ واحد تولیدی تسهیلات پرداخت شده است.
   قائم مقام وزیر صنعت به ایسنا خبر داد
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام این‌که طرح رونق تولید در سال 1396 نیز ادامه خواهد داشت از ابلاغ اجرای آن توسط ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در نیمه دوم فروردین‌ماه سال جاری خبر داد.
   رئیس صنعت و معدن اعلام کرد:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم گفت: در کارگروه رفع موانع تولید مشکلات ۱۵ واحد تولیدی برطرف شد.
   بورس کالای ایران در سال گذشته ، افزون بر ۳۳ میلیون تن انواع کالا به ارزش بیش از ۸۱۷ هزار میلیارد ریال در بازارهای مختلف داد و ستد کرد که در مقایسه بامدت مشابه سال گذشته از نظر حجم با رشد ۲۶ و از نظر ...
   سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد: پروژه‌هایی که فرایندهای تجاری کشور را شفاف و به مسئله پیشگیری از قاچاق کالا و ارز کمک می کند باید امسال نهایی شود.
   ایران رکورددار تولید آهن اسفنجی در جهان است
   عاون وزیر صنعت گفت: تولید فولاد افزایش پیدا کرده و مهمترین هدف ما در آینده به صفر رساندن خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده و اشتغال‌زایی در حوزه صنایع معدنی است.
   بانک‌های کشور در حال حاضر از ضمانت‌نامه‌های اعتباری صندوق استفاده می‌کنند
   عید ایرانی با کالای ایرانی؛
   در دنیای رقابت در بازار و بین تولیدکنندگان در جهت جذب حداکثری مشتریان به سمت کالاهای تولیدی خود ، عموم مردم و حتی فروشندگان کالاها و مایحتاج عمومی، بر حمایت از تولید داخلی و لزوم خرید کالای ایرانی ...