• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مقام مسئول:
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از تصویب صدور ضمانتنامه برای 323 طرح صنعتی خبر داد و گفت: با اجرای این ضمانتنامه ها، 2 هزار و 400 میلیارد ریال ضمانتنامه برای صنایع کوچک صادر می شود.
   تولید خودرو ایران در سال میلادی گذشته از یک میلیون دستگاه گذشت و ایران رتبه نخست جهان از نظر رشد تولید در این سال را به خود اختصاص داد.
   معاون حقوقی رئیس جمهوری :
   معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت : خرید کالاهای ایرانی موجب به حرکت درآمدن چرخ تولید و اقتصاد کشور می شود و زمینه ساز اشتغالزایی برای جوانان است.
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال جاری با حمایت دولت 23 هزار و 544 واحد صنعتی ، معدنی و کشاورزی راکد و نیمه فعال در کشور فعالیت خود را دوباره از سر گرفتند.
   نوبخت:
   رییس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت گفت: رشد تولید ملی و رونق اقتصادی با استقبال ملی گره خورده و مردم با خرید کالای ایرانی به تقویت تولید داخلی کمک کنند.
   بازیگر مجموعه تلویزیونی «نرگس» با دعوت از مردم برای حمایت و خرید از کالای ایرانی، این اقدام را رونق بخش اقتصاد داخلی کشور دانست.
   رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار رشد صادرات و ثبت و مشارکت 63 شرکت های خارجی را مهم ترین برنامه منطقه آزاد چابهار در یک سال گذشته دانست.
   معاون ایدرو به ایسنا خبر داد :
   معاون توسعه سرمایه‌گذاری‌های صنعتی ایدرو آخرین وضعیت پروژه فاز ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی را تشریح کرد و از افتتاح آن تا نیمه اول فروردین‌ماه سال ۱۳۹۶ خبر داد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   قطعاً در سال جاری جلسه شورای اقتصاد درخصوص تصمیم‌گیری درباره این پیشنهاد تشکیل نخواهد شد و در نتیجه تا پایان امسال عوارض صادرات سنگ آهن اعمال نخواهد شد و تصمیم‌گیری در این زمینه به سال بعد موکول ...
   نعمت زاده:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت که راه اندازی مجدد و بازگشت به چرخه تولید پنج هزار واحد صنعتی راکد کشور در 11 ماه گذشته اقدامی مهم دولت یازدهم در راستای سیاست رونق تولید و حمایت از سرمایه گذاری است.