• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   نخستین نمایشگاه لوستر، چراغ های تزیینی و دکوراسیون داخلی به منظور ارایه توانمندی های تولیدات داخلی و نمایش آخرین دستاوردهای این بخش امروز دوشنبه در محل مصلی امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد.
   نمایشگاه تولیدات ایرانی روز ۶ ژانویه در مرکز نمایشگاه های بین المللی عمان آغاز به کار می کند.
   سازمان توسعه تجارت با اعلام اینکه دولت ملزم به استفاده از ایران‌کد نیست و این طرح الزامی برای اجرا ندارد استدلال کرد: اکنون منتقدان سعی دارند که حبابی ایجاد کنند که نشان‌ دهند الزام دولت به استفاده ...
   نایب‌رئیس مجلس اعلام کرد:
   نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش یا کاهش تعرفه تحولی در صنعت ایجاد نمی‌کند و مجلس آماده است با مدیران ارشد حوزه چاپ و بسته‌بندی به گفت‌وگو نشسته تا فکری به حال این صنعت کنیم.
   طی 8 ماهه امسال رخ داد:
   میزان تولیدات فولادی بخش خصوصی در دوره هشت ماهه 93 (منتهی به پایان آبان) به افزون بر سه میلیون و 496 هزار و 900 تن رسید که بیش از 60 درصد این رقم مربوط به تولید میلگرد است.
   رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: با اجرای برنامه های توسعه ای این سازمان، سهم بخش معدن در تولید ناخالص داخلی افزایش می یابد.
   وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   وزیر صنعت، معدن وتجارت در جریان سفر به استان خراسان جنوبی پی گیری 7 طرح فولادی کشور را وظیفه ملی دانست.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت:
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: منشور و محور حرکت دولت تدبیر و امید قانونمداری و فساد گریزی در ابعاد مختلف است.
   وزیر صنعت ،معدن و تجارت زمانی که مجوز واردات سیگار مارلبرو را برای فعالیت رسمی و جلوگیری از قاچاق این نوع سیگار به داخل کشور صادر کرد، هیچگاه بنظر نمی رسید این اقدام وی با واکنش بسیاری از جمله برخی ...
   سازمان توسعه تجارت ایران:
   سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد: محدودیت صادرات شیرخشک نوزادان برطرف و این محصول از فهرست کالاهای صادراتی مشروط خارج شد و این تصمیم براساس تامین نیاز داخلی صورت گرفت.