• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   بیش از 350 هزار فقره بازرسی از واحدهای صنفی سراسر کشور در آبان ماه 93 توسط بازرسان واحد بازرسی و نظارت اتاق‌های اصناف سراسر کشور انجام شد.
   طی 7 ماهه گذشته صورت گرفت:
   مدیر مجتمع طلای موته گفت: میزان تولید مجتمع طلای موته در 7 ماهه امسال با تولید 167 کیلوگرم شمش طلا نسبت به دوره مشابه خود در سال گذشته رشد19 درصد افزایش یافت.
   در اسفند ماه برگزار می شود :
   پنجمین دوره انتخابات هیت مدیره سازمان های نظام مهندسی معدن استانها در7 اسفند ماه سال جاری به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
   مجوز برگزاری بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) با عنوان مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران توسط سازمان توسعه تجارت صادر شد.
   معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: در اقتصادهای توسعه یافته، سرانه مصرف فولاد به 500 کیلوگرم می رسد، اما در ایران در حال حاضر این رقم حدود 235 کیلوگرم است.
   مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از پذیرش ریسک اعتباری تسهیلات صنایع کوچک صندوق مهر امام رضا (ع) توسط این صندوق خبرداد.

   تجار، بازرگانان و سرمایه گداران ایرانی فعال در جمهوری آذربایجان مشکلات و موانع همکاری خود را دیشب با وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در باکو مطرح کردند.

   وزیر صنعت، معدن و تجارت که در صدر هیاتی برای شرکت در کنفرانس صنعت در قرن 21 کشور جمهوری آذربایجان به باکو سفر کرده است ، گفت : دیدار اخیر روسای جمهوری ایران و آذربایجان نقطه عطفی در توسعه ...
   دادستان دیوان محاسبات از پایان بررسی ها درخصوص عضویت نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت های خصوصی خبر داد و اعلام کرد: در شرایط کنونی عضویت آقای نعمت زاده در هیچ یک از شرکتهای خصوصی اثبات و ...
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون امور صنایع و اقتصادی وزیر صنعت ، معدن و تجارت از پیشنهاد ثبات تعرفه واردات خودرو در سال آینده از سوی این وزارت خانه خبر داد و جزئیات بسته تولید خودرو برقی را تشریح کرد.