• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   کد شبنم هیچ خاصیتی نداشت و خود زمینه قاچاق را فراهم کرده است به صورتی که حتی گزارشی هم در این زمینه از سوی رسانه‌ها پخش شد.مدت‌هاست که اجرای طرح شبنم از سوی دولت پیگیری و اجرا شده اما هنوز هم شاهد ...
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برنامه دولت برای کاهش فروش نفت و تامین ارز مورد نیاز کشور، گفت: رشد اقتصادی 4 درصدی برای بخش صنعت در سه ماهه چهارم سال‌جاری محتمل است.
   یک تولیدکننده نان صنعتی:
   مدیر شرکت نان گستر نیکان با تأکید بر بهبود مدیریت کلان درصنعت نان، خواستار تثبیت قیمت نان به نفع مردم شد.
   ستاد مبارزه با قاچاق کالا:
   معاون هماهنگی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: این ستاد قطعا با طرح شبنم موافق نبود چراکه نظارتی بر تولید برچسب های آن نبود و خود برچسبها عامل تطهیر کالای قاچاق می شد.
   دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان :
   دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: به دلیل اینکه کاهش بازار هدف صادرات سیمان و ایجاد ناامنی در مرزهای منتهی به عراق، صادرات سیمان با کاهش 8.5 درصدی در هشت ماهه امسال روبرو شده است.
   مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بانوان:
   مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بانوان بر ضرورت مشارکت زنان در عرصه های اقتصادی تاکید کرد و گفت: 30 درصد فعالیت‌های اقتصادی باید به زنان اختصاص یابد.
   رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: پنجمین دوره انتخابات نظام مهندسی معدن که قرار است هفتم اسفند ماه سال جاری در سطح 30 استان کشور برگزار شود، امکان مشارکت فعال 32 هزار نفر اعضای این سازمان را ...
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت:
   معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت: در چند ماه اخیر کد شناسایی و رهگیری کالا جایگزین طرح شبنم و ایران کد خواهد شد.
   نمایندگان مجلس مصوب کردند که سازمان‌های توسعه‌ای از شمول قانون مدیریت خدمات کشوری معاف هستند.
   نشست هم‌اندیشی صادرات خدمات گردشگری با حضور دست اندرکاران و متولیان بخش‌های دولتی، خصوصی و سیستم بانکی 22 دی جاری در سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می‌شود.