• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   با تصویب مجلس؛
   نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند: تمامی وظایف، اختیارات، ساختار و تشکیلات دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد به وزارت امور اقتصادی و دارایی منتقل شود.
   با رأی نمایندگان:
   نمایندگان مردم در خانه ملت ترکیب اعضای شورای پول و اعتبار را تعیین کردند.
   تلاش 2 ساله ایدرو برای رفع محدودیت مالی نتیجه داد:
   نمایندگان مردم در خانه ملت مقرر کردند صندوق توسعه ملی مناطق کمتر توسعه یافته را در پرداخت تسهیلات ارزی به طرح‌های تولیدی از طریق مشارکت با سازمان های توسعه ای در اولویت قرار دهد.
   رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با صدور حکمی دلیری معاون توسعه سرمایه گذاری های صنعتی ایدرو را مامور تشکیل کمیته راهبری پروژه اکتشاف و تولید نفت و گاز (E&P) نمود.
   فاز اول کارخانه قند دزفول که شامل تصفیه شکر خام است، همزمان با ایام دهه فجر، افتتاح خواهد شد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر روز پنجشنبه در سفر به غرب خراسان رضوی کارخانه اسید سیتریک جوین که بزرگترین تولیدکننده اسیدسیتریک در خاورمیانه است را افتتاح کرد و از عملکرد ۳ساله دولت در بخش صنعت، معدن و ...
   بانک مرکزی اعلام کرد؛
   بانک مرکزی اعلام کرد: شاخص بهای تولیدکننده در آبان ماه امسال نسبت به ماه قبل 0.9 درصد افزایش داشته است.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت:
   معاون امور معادن وصنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه اجازه ورود تکنولوژی‌های منسوخ را در حوزه معادن نمی‌دهیم، گفت: در استخراج معادن زیرزمینی هنوز عقب ماندگی‌هایی داریم.
   مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 50 طرح بزرگ ملی تا پایان امسال در کشور افتتاح می شود که با راه اندازی آنها برای 230 هزار شغل ایجاد خواهد شد.
   آمار ارائه شده از وضعیت تولید 57‌ محصول منتخب صنعتی، معدنی و پتروشیمی در پنج ماه منتهی به مرداد امسال، حکایت از روند رو به رشد این محصولات در این دوره دارد.