• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   دبیر سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی گفت: 120 شرکت توانمند جمهوری اسلامی ایران با ظرفیت بیش از 18.5 میلیون تن در زمینه تولید لوله و پروفیل فولادی فعالیت دارند که می توانند سهم مناسبی از ...
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت از حمایتهای ویه دولت تدبیر و امید از واحدهای تولیدی در مناطق محروم کشور خبر داد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی ایران از ورود 530 واحد صنعتی جدید و 430 واحد راکد (با انجام حمایت های لازم) در چهار ماه نخست امسال به چرخه تولید کشور خبر داد.
   یک نماینده مجلس:
   عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در دولت گذشته بیش از هشت هزار واحد تولیدی صنعتی تعطیل و باعث افزایش بیکاری شد.
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت معدن و تجارت:
   معاون طرح وبرنامه وزیرصنعت، معدن و تجارت اجرای برنامه « تکمیل طرح های صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد » را از هفت طرح اولویت دار تصویب شده در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برای این وزارتخانه ...
   گردهمایی حمایت از صنایع کوچک، اولویت اقتصاد مقاومتی به میزبانی بانک صنعت و معدن برگزار شد ودر آن مهندس نعمت زاده از مدیریت جهادی بانک صنعت و معدن در رونق تولیدتقدیر کرد.
   عضو هیات عامل ایدرو گفت : صنایع الکترونیک ، نقش و جایگاه ممتازی در بین صنایع پیشرفته دارد تا جایی که برخی کشورها برای تقویت این بخش از صنعت وزارتخانه ایجاد کردند.

   معاون رئیس جمهور گفت: تصویب قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان هدف و رسالتی مهم‌تر از فراهم‌ کردن زمینه و فرهنگ‌سازی ایجاد زیست بوم کارآفرینی و نوآوری نداشته است.
   تا روز گذشته انجام شد:
   وزیر صنعت،معدن وتجارت گفت: از مجموع بیش از 10 هزار واحد صنعتی آسیب دیده و دچار مشکل شناسایی شده که 7 هزار و 500 واحد ان در اولویت پرداخت تسهیلات است و تا روز گذشته به 800 واحد تسهیلات پرداخت شد.
   رئیس اتحادیه موبایل و لوازم صوتی و تصویری:
   رئیس اتحادیه موبایل و لوازم صوتی و تصویری گفت: مبارزه با کالای قاچاق باید در گلوگاه‌ها و پیش از رسیدن به واحدهای صنفی انجام شود تا آرامش در سطح بازار برهم نخورد.