• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   قائم مقام وزیر صنعت به ایسنا خبر داد
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام این‌که طرح رونق تولید در سال 1396 نیز ادامه خواهد داشت از ابلاغ اجرای آن توسط ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در نیمه دوم فروردین‌ماه سال جاری خبر داد.
   رئیس صنعت و معدن اعلام کرد:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم گفت: در کارگروه رفع موانع تولید مشکلات ۱۵ واحد تولیدی برطرف شد.
   بورس کالای ایران در سال گذشته ، افزون بر ۳۳ میلیون تن انواع کالا به ارزش بیش از ۸۱۷ هزار میلیارد ریال در بازارهای مختلف داد و ستد کرد که در مقایسه بامدت مشابه سال گذشته از نظر حجم با رشد ۲۶ و از نظر ...
   سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد: پروژه‌هایی که فرایندهای تجاری کشور را شفاف و به مسئله پیشگیری از قاچاق کالا و ارز کمک می کند باید امسال نهایی شود.
   ایران رکورددار تولید آهن اسفنجی در جهان است
   عاون وزیر صنعت گفت: تولید فولاد افزایش پیدا کرده و مهمترین هدف ما در آینده به صفر رساندن خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده و اشتغال‌زایی در حوزه صنایع معدنی است.
   بانک‌های کشور در حال حاضر از ضمانت‌نامه‌های اعتباری صندوق استفاده می‌کنند
   عید ایرانی با کالای ایرانی؛
   در دنیای رقابت در بازار و بین تولیدکنندگان در جهت جذب حداکثری مشتریان به سمت کالاهای تولیدی خود ، عموم مردم و حتی فروشندگان کالاها و مایحتاج عمومی، بر حمایت از تولید داخلی و لزوم خرید کالای ایرانی ...
   در آستانه نوروز، انواع پوشاک از پرتقاضا ترین کالای مورد نیاز مردم کشورمان به شمار می رود و بازار ۱۱ میلیارد دلاری البسه جای بیشتری را در سبد خانوار اشغال می کند، از این رو ، این ایام فرصت طلایی برای ...
   لیدر کنسرسیوم معدن سرب و روی مهدی آباد گفت: این شرکت سالانه با حدود 100 میلیون تن باطله برداری و استخراج از معادن بزرگ کشور ، بزرگترین شرکت معدنی کشور محسوب می شود.
   در 11 ماهه امسال صورت گرفت،
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در 11 ماهه سال جاری، واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان 60 میلیون دلار کالا به کشورهای خارجی صادر کرده اند.