• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از شرکت مگاموتور، برای نخستین بار خودرو ساینا با گیربکس اتوماتیک را مورد آزمایش قرار داد.
   بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مهمترین نکته در زمینه صنعت بهره­گیری از توانمندی­های داخلی و تحقق شعار "ما می­توانیم" بود، به طوری که سهم صنعت از تولید ناخالص داخلی از 9.5 درصد در سال 1357 به ...
   مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان:
   مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان‌شمالی گفت: تاکنون فقط 25 درصد از زمین‌های صنعتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان به سرمایه گذاران واگذار شده است.
   رئیس اتاق ایران عنوان کرد:
   رئیس اتاق ایران گفت: برای ورود سرمایه‌گذاران به عرصه‌های سرمایه‌گذاری لازم است استعدادهای بالقوه هر استان جداگانه توسط اتاق بازرگانی شناسایی شوند.
   اکبر ترکان تشریح کرد؛
   دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی درباره موقعیت های ویژه سرمایه گذاری در منطقه آزاد چابهار گفت: چابهار مزیت و موقعیت جغرافیایی خوبی به دلیل قرار گرفتن در حوزه کشورهای اقیانوس هند را داراست. ...
   استاندار هرمزگان از پرداخت 700 میلیارد تومان تسهیلات رفع موانع تولید در قالب ارزی، ریالی و سرمایه گذاری به 601 واحد تولیدی در استان طی سال جاری خبر داد.
   ​رییس هیات عامل ایدرو:
   رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اعلام کرد : تا پایان ماه میلادی جاری شرکت مشترک چهارجانبه با حضور ایدرو، کشتیرانی، نفنتکش و دوو تاسیس می شود .
   همایش دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی، عصر امروز دوشنبه ۲۰ دی از ساعت ۱۴ با حضور مقامات، مدیران و متخصصان این حوزه در ساختمان مرکز مطالعات بهره وری منابع انسانی برگزار می شود.
   با همکاری دانشگاه شریف انجام می شود:
   طرح تصفیه آب های زائد و شیرین کردن آب شور دریا با راه اندازی طرح اول ممبران از سوی ایدرو و همکاری دانشگاه صنعتی شریف وارد مرحله تازه ای شد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: تمام زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی بانه تا 6ماه آینده و در نیمه‌نخست سال 96 تکمیل می‌شود.