• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   معافیت های مالیاتی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به 7 سال افزایش پیدا کرد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به ۷۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در کشور تسهیلات یک میلیادرد تومانی پرداخت می شود.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت:
   معاون طرح و برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در دولت یازدهم 243 هزار اشتغال مستقیم ایجاد شد گفت: موضوع اشتغالزایی جزو برنامه های مهم دولت است.
   رییس اتاق اصناف ایران:
   رییس اتاق اصناف ایران گفت: فعالیت اتاق اصناف در دولت تدبیر و امید بهترین دوره به لحاظ شناسایی نقش اصناف در نظام اقتصادی بوده است و افزود : اصناف برای مبارزه با قاچاق در کنار دولت هستند
   معاون آموزش پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت :
   معاون آموزش پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برای طرح‌ها ی غیر فعال 16هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده که امیدواریم منجر به راه‌اندازی مجدد آنها شود.
   مهندس نعمت زاده:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از محل اجرای طرح بهین یاب با هدف پیشبرد سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکنون 320 واحد تولیدی کوچک و متوسط کشور تسهیلات مالی دریافت کرده اند.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت،معدن وتجارت گفت : تشکل های مرتبط با اصناف یکی از پل های ارتباطی میان دولت و مردم محسوب می شوند.
   با حضور مسوولین کشوری انجام شد :
   معاون اول رییس جمهور در جریان سفر به استان قزوین، ضمن افتتاح طرح توسعه تولید ماشین لباسشویی ال جی در شهرستان آبیک، به همراه وزیر صنعت، معدن و تجارت از خط تولید این کارخانه بازدید کرد.
   عضو کمیسیون صنایع و معادن درمجلس نهم ضمن تقدیر از تیم اقتصادی دولت گفت : روند بنگاه داری بانک ها باعث شده آن ها نتوانند سهم قابل توجهی از منابع خود را در واحدهای تولیدی سرمایه گذاری کنند.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در دولت یازدهم، 124طرح در حوزه صنعت و معدن با پیش بینی ایجاد 17هزارو520 شغل به اجرا در آمد و 4.1 میلیارد دلار سرمایه خارجی در صنعت عملیاتی شد.