• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر روز پنجشنبه در سفر به غرب خراسان رضوی کارخانه اسید سیتریک جوین که بزرگترین تولیدکننده اسیدسیتریک در خاورمیانه است را افتتاح کرد و از عملکرد ۳ساله دولت در بخش صنعت، معدن و ...
   بانک مرکزی اعلام کرد؛
   بانک مرکزی اعلام کرد: شاخص بهای تولیدکننده در آبان ماه امسال نسبت به ماه قبل 0.9 درصد افزایش داشته است.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت:
   معاون امور معادن وصنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه اجازه ورود تکنولوژی‌های منسوخ را در حوزه معادن نمی‌دهیم، گفت: در استخراج معادن زیرزمینی هنوز عقب ماندگی‌هایی داریم.
   مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 50 طرح بزرگ ملی تا پایان امسال در کشور افتتاح می شود که با راه اندازی آنها برای 230 هزار شغل ایجاد خواهد شد.
   آمار ارائه شده از وضعیت تولید 57‌ محصول منتخب صنعتی، معدنی و پتروشیمی در پنج ماه منتهی به مرداد امسال، حکایت از روند رو به رشد این محصولات در این دوره دارد.
   4 و 5 آبان ماه امسال برگزار می شود :
   سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران گفت: نخستین سمپوزیوم بین المللی فعالان فرآوری مواد معدنی و سومین کارگاه آموزشی بین المللی فرآوری سنگ آهن و فلزات پایه، روزهای چهارم و پنجم آبان ماه جاری به ...
   رییس کمیسیون صنایع و معادن اتاق ایران گفت: بخش معدن می تواند ضامن توسعه کشور باشد و در شرایط فعلی منابع ارزان خارجی نقش تاثیرگذاری در حرکت رو به جلو این بخش دارد.
   معاون صادرات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه صادرات محصولات گروه سایپا به عراق از نیمه دوم مهرماه امسال از سر گرفته شده است، افزود: تا پایان آبان ماه یک هزار و 500 دستگاه خودرو به ...
   مهندس نعمت زاده:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اگرچه دستورالعمل جدید وزارت خزانه داری آمریکا همه مساله معامله دلاری ایران را حل نمی کند اما به طور قطع یک تحول رو به جلوست.
   رئیس اتاق اصناف ایران ایجاد نظام آموزشی بین المللی را در صنعت نساجی سبب ورود پوشاک ایرانی به اتحادیه اروپا اعلام کرد.