• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس صنعت و معدن اعلام کرد:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم گفت: در کارگروه رفع موانع تولید مشکلات ۱۵ واحد تولیدی برطرف شد.
   بورس کالای ایران در سال گذشته ، افزون بر ۳۳ میلیون تن انواع کالا به ارزش بیش از ۸۱۷ هزار میلیارد ریال در بازارهای مختلف داد و ستد کرد که در مقایسه بامدت مشابه سال گذشته از نظر حجم با رشد ۲۶ و از نظر ...
   سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد: پروژه‌هایی که فرایندهای تجاری کشور را شفاف و به مسئله پیشگیری از قاچاق کالا و ارز کمک می کند باید امسال نهایی شود.
   ایران رکورددار تولید آهن اسفنجی در جهان است
   عاون وزیر صنعت گفت: تولید فولاد افزایش پیدا کرده و مهمترین هدف ما در آینده به صفر رساندن خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده و اشتغال‌زایی در حوزه صنایع معدنی است.
   بانک‌های کشور در حال حاضر از ضمانت‌نامه‌های اعتباری صندوق استفاده می‌کنند
   عید ایرانی با کالای ایرانی؛
   در دنیای رقابت در بازار و بین تولیدکنندگان در جهت جذب حداکثری مشتریان به سمت کالاهای تولیدی خود ، عموم مردم و حتی فروشندگان کالاها و مایحتاج عمومی، بر حمایت از تولید داخلی و لزوم خرید کالای ایرانی ...
   در آستانه نوروز، انواع پوشاک از پرتقاضا ترین کالای مورد نیاز مردم کشورمان به شمار می رود و بازار ۱۱ میلیارد دلاری البسه جای بیشتری را در سبد خانوار اشغال می کند، از این رو ، این ایام فرصت طلایی برای ...
   لیدر کنسرسیوم معدن سرب و روی مهدی آباد گفت: این شرکت سالانه با حدود 100 میلیون تن باطله برداری و استخراج از معادن بزرگ کشور ، بزرگترین شرکت معدنی کشور محسوب می شود.
   در 11 ماهه امسال صورت گرفت،
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در 11 ماهه سال جاری، واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان 60 میلیون دلار کالا به کشورهای خارجی صادر کرده اند.
   مقام مسئول:
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از تصویب صدور ضمانتنامه برای 323 طرح صنعتی خبر داد و گفت: با اجرای این ضمانتنامه ها، 2 هزار و 400 میلیارد ریال ضمانتنامه برای صنایع کوچک صادر می شود.