• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   اهم اقدامات وزارت صنعت ، معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید:
   وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید برای توسعه فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای برنامه ریزی گسترده ای داشت و در زمینه افزایش کمی و کیفی تجارت الکترونیک گام های موثری برداشت.
   پاد گزارش می‌دهد
   ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
   تولید و صنعت یکی از حوزه‌هایی است که در دولت یازدهم در اولویت قرار گرفت و در حالی که کارخانه‌ها و گارگاه‌های بسیاری در حال تعطیلی بودند و سلطه واردات کالاهای مصرفی بر بازار در حال تیشه زدن به ریشه ...
   مدیر عامل شهرک های صنعتی لرستان:
   مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از واگذاری ۱۶۰ هکتار زمین در شهرک های این استان به واحدهای تولیدی خبر داد.
   مدیرکل استاندارد استان تهران اعلام کرد : عرضه کالاهای مشمول استاندارد اجباری در فروشگاههای زنجیره ای فقط با نشان استاندارد مجاز است.
   سخنگوی کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس:
   سخنگوی کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس تولید نان صنعتی در کشور باید شناسنامه دار شود تا بتوان بر توزیع برخی از نان های صنعتی که هیچ گونه نشانی ندارند، نظارت جامع شود.
   رییس کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد:
   رییس کمیسیون اقتصادی مجلس بر لزوم حضور بخش دولتی وخصوصی در رفع مشکلات اقتصادی و رونق تولید تاکید کرد.
   عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران:
   عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: ارزش سرمایه گذاری های خارجی در طرح های جدید بیش از 11 میلیارد و 333 میلیون دلار و افزایش سرمایه گذاری خارجی در بنگاه های موجود سرمایه ...
   رئیس اتحادیه صنف تولید‌کنندگان و فروشندگان پوشاک:
   رئیس اتحادیه صنفی تولید‌کنندگان و فروشندگان پوشاک با بیان اینکه در شرایط رکود و عرضه فراوان اعتقادی به تعیین قیمت نداریم، گفت: بهترین تعیین‌کنندگان قیمت در چنین شرایطی مشتریان هستند.
   نمایشگاه کسب و کارهای موفق در فضای مجازی " می تواند برای همه فارغ التحصیلان و کسانی که می خواهند وارد ایجاد و توسعه کسب و کار شوند مفید و موثر باشد.
   اخبار کوتاه اقتصادی استان فارس
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از جذب ۱۱۴ درصدی پرداخت تسهیلات رونق تولید در این استان خبر داد و گفت: تاکنون به ۴۳۰ واحد تولیدی تسهیلات پرداخت شده است.