• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک:
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک گفت: در ۱۰ ماهه امسال، بیشترین تعداد ضمانت‌های صادر شده توسط این صندوق برای واحدهای صنعتی کوچک در خصوص سرمایه در گردش بوده است.
   رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد:
   رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به تمهیدات اصناف برای بازار شب عید، گفت: در هر استان براساس نیاز، نمایشگاه و فروش فوق العاده برگزار می شود.
   استفان لوفون نخست وزیر سوئد به منظور دیدار و گفت و گو با مقام های ایرانی جمعه شب وارد تهران شد.
   وزیر صنعت خبر داد :
   به گفته وزیر صنعت، معدن و تجارت، از ابتدای اجرایی شدن برجام بیش از ۸.۵ میلیارد دلار سرمایه خارجی به تصویب دولت رسیده است که ۵.۵ میلیارد دلار آن مربوط به حوزه صنعت و معدن است.
   تجار و شرکت های بزرگ عمان برای سرمایه گذاری در زمینه های تولید گلاب و عرقیات گیاهی میمند اعلام آمادگی کردند.
   حسن خیریانپور :
   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران یکی از نیازهای اساسی شهرک ها و واحدهای صنعتی را گازرسانی اعلام و تصریح کرد:‌ تعداد 7 شهرک صنعتی در دولت تدبیر و امید به گاز متصل شده اند و ...
   آخرین گام ها برای پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی در کشور :
   به گزارش خبر خودرو، عضو هیات مدیره خانه صنعت ، معدن و تجارت ایران با توجه به برخی اقدامات صورت گرفته برای رفع مشکل نقدینگی واحدهای تولیدی کوچک و متوسط در کشور گفت : وزارت صنعت و معدن بر اساس اطلاعات ...
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون هفت هزار و 500 واحد صنعتی با دریافت تسهیلات خروج از رکود به چرخه تولید و فعالیت ...
   معاون برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت که در دولت تدبیر و امید 220 طرح عمرانی در شهرک های صنعتی این استان اجرایی شد.
   معاون وزیر صنعت در بوشهر:
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت: در ایام‌الله دهه مبارک فجر ۴۵۲ طرح صنعتی و تولیدی با اشتغال ۱۰ هزار نفر در شهرک‌های صنعتی به بهره‌برداری می‌رسد.