• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی و مرکز آموزش بازرگانی، در راستای رسالت خود برای معرفی تحولات کلیدی که پیش روی صنعت و تجارت ایران، با همکاری شبکه راهبران پروژه‌های اروپایی (EPL) پس از برگزاری موفق ...
   معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد :
   42 واحد تولیدی تعطیل در کهگیلویه و بویراحمد در سه سال گذشته با پرداخت تسهیلات و عملیاتی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی به چرخه تولید بازگشتند.
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در گفت‌وگو با «گسترش صنعت»:
   «صندوق‌ها ابزارهای مالی ناشناخته‌ای در اقتصاد ما هستند چراکه بسیاری از صنعتگران و فعالان اقتصادی صندوق‌های توسعه‌ای و الکترونیک را نمی‌شناسند.
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: در 11 ماهه امسال یک هزار واحد صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی سراسر کشور، یک میلیارد و 700 میلیون دلار صادرات داشتند.
   کرباسیان خبر داد :
   رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: برای رعایت بیشتر مسائل زیست محیطی در حوزه معادن،‌ مشاور خارجی جذب کرده ایم تا طرح ها بر اساس ضوابط و استانداردها اجرا شوند.
   با امضای تفاهمنامه میان ایمیدرو و شرکت ژاپنی
   سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معادنی ایران (ایمیدرو) روز دوشنبه با شرکت ژاپنی«سوجیتز» برای انجام مطالعات فنی و اقتصادی تولیدی ورق فولادی (فاز بعد از آهن اسفنجی و برای تولید ورق رول استریت هات) ...
   مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران از برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط در مرکز نمایشگاه های برج میلاد خبر داد.
   بر اساس هدف‌گذاری صورت گفته در ۱۰ سال‌ آینده تولید انواع خودروی سواری به سالانه سه میلیون دستگاه افزایش خواهد یافت.
   فولادسازان جهان امروز در تهران گرد هم می‌آیند تا برای هفتمین دوره متوالی سیاست‌ها و آینده این صنعت را بررسی کنند.
   سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در خصوص سفر نخست وزیر سوئد به تهران و تلاش برخی رسانه ها برای القای حواشی خلاف واقع پیرامون این سفر موفقیت آمیز، در قالب متنی نکاتی را متذکر شد.