• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات وزارت صنعت، معدن وتجارت اعلام کرد: بررسی آمارهای 11 ماهه امسال نشان می دهد حجم واردات سیگار نسبت به دوره مشابه پارسال 73 درصد کاهش یافت .
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد :
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در چند سال اخیر فعالیت دولت تدبیر و امید بیش از 8 هزار و 743 واحد با اشتغال بیش از 150 هزار نفر به بهره برداری رسیده است.
   مدیرکل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان خبر داد
   ارائه خدمات پس از فروش در کشورهای دیگر در حالی به یک امر عادی و روزمره کسب‌وکار تبدیل شده که ایران هنوز با چالش‌های نسبی در این حوزه مواجه است. هرچند در این زمینه شاهد رشد و بهبود بسیاری بوده‌ایم اما ...
   سخنگوی ایدرو:
   سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) یکی از سازمان‌های زیر نظر وزارت صنعت‌، معدن و تجارت است که در چند سال گذشته نسبت به قبل نقش فعالانه‌تری را در صنعت خودرو بر عهده گرفته است.
   گردهمایی سراسری مدیران روابط عمومی خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت در بندرعباس
   گردهمایی سراسری مدیران روابط عمومی خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت ۵ اسفند در شهر ساحلی بندرعباس برگزار شد. در این آیین که با حضور مدیران روابط عمومی خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، رضا ...
   موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی و مرکز آموزش بازرگانی، در راستای رسالت خود برای معرفی تحولات کلیدی که پیش روی صنعت و تجارت ایران، با همکاری شبکه راهبران پروژه‌های اروپایی (EPL) پس از برگزاری موفق ...
   معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد :
   42 واحد تولیدی تعطیل در کهگیلویه و بویراحمد در سه سال گذشته با پرداخت تسهیلات و عملیاتی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی به چرخه تولید بازگشتند.
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در گفت‌وگو با «گسترش صنعت»:
   «صندوق‌ها ابزارهای مالی ناشناخته‌ای در اقتصاد ما هستند چراکه بسیاری از صنعتگران و فعالان اقتصادی صندوق‌های توسعه‌ای و الکترونیک را نمی‌شناسند.
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: در 11 ماهه امسال یک هزار واحد صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی سراسر کشور، یک میلیارد و 700 میلیون دلار صادرات داشتند.
   کرباسیان خبر داد :
   رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: برای رعایت بیشتر مسائل زیست محیطی در حوزه معادن،‌ مشاور خارجی جذب کرده ایم تا طرح ها بر اساس ضوابط و استانداردها اجرا شوند.