• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   نوبخت:
   رییس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت گفت: رشد تولید ملی و رونق اقتصادی با استقبال ملی گره خورده و مردم با خرید کالای ایرانی به تقویت تولید داخلی کمک کنند.
   بازیگر مجموعه تلویزیونی «نرگس» با دعوت از مردم برای حمایت و خرید از کالای ایرانی، این اقدام را رونق بخش اقتصاد داخلی کشور دانست.
   رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار رشد صادرات و ثبت و مشارکت 63 شرکت های خارجی را مهم ترین برنامه منطقه آزاد چابهار در یک سال گذشته دانست.
   معاون ایدرو به ایسنا خبر داد :
   معاون توسعه سرمایه‌گذاری‌های صنعتی ایدرو آخرین وضعیت پروژه فاز ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی را تشریح کرد و از افتتاح آن تا نیمه اول فروردین‌ماه سال ۱۳۹۶ خبر داد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   قطعاً در سال جاری جلسه شورای اقتصاد درخصوص تصمیم‌گیری درباره این پیشنهاد تشکیل نخواهد شد و در نتیجه تا پایان امسال عوارض صادرات سنگ آهن اعمال نخواهد شد و تصمیم‌گیری در این زمینه به سال بعد موکول ...
   نعمت زاده:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت که راه اندازی مجدد و بازگشت به چرخه تولید پنج هزار واحد صنعتی راکد کشور در 11 ماه گذشته اقدامی مهم دولت یازدهم در راستای سیاست رونق تولید و حمایت از سرمایه گذاری است.
   فروش فوق العاده نوروزی در 400واحد صنفی چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
   مدیر کل امور بازرگانی وزارت صنعت، معدن وتجارت:
   مدیر کل امور بازرگانی وزارت صنعت، معدن وتجارت در سنندج گفت : ثبت انبارها در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا یکی از راههای اساسی مقابله با قاچاق کالاست .
   درمان سرگردانی مالی «کوچک‌ها»
   متولیان حوزه صنعت با هدف درمان سرگردانی مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط، استارت معرفی این بنگاه‌ها به فرابورس را کلید زدند. اولویت تامین مالی از این مسیر جدید با بنگاه‌هایی است که محصولات صادراتی باکیفیت ...
   نعمت‌زاده اعلام کرد :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد : برای جلوگیری از ایجاد مشاغل کاذب در مناطق مرزی، بودجه ۱.۵ میلیارد دلاری با اولویت روستاهای مرزی به صندوق توسعه ملی پیشنهاد شده و برنامه‌هایی برای ایجاد اشتغال مولد ...