• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   ایران رکورددار تولید آهن اسفنجی در جهان است
   عاون وزیر صنعت گفت: تولید فولاد افزایش پیدا کرده و مهمترین هدف ما در آینده به صفر رساندن خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده و اشتغال‌زایی در حوزه صنایع معدنی است.
   بانک‌های کشور در حال حاضر از ضمانت‌نامه‌های اعتباری صندوق استفاده می‌کنند
   عید ایرانی با کالای ایرانی؛
   در دنیای رقابت در بازار و بین تولیدکنندگان در جهت جذب حداکثری مشتریان به سمت کالاهای تولیدی خود ، عموم مردم و حتی فروشندگان کالاها و مایحتاج عمومی، بر حمایت از تولید داخلی و لزوم خرید کالای ایرانی ...
   در آستانه نوروز، انواع پوشاک از پرتقاضا ترین کالای مورد نیاز مردم کشورمان به شمار می رود و بازار ۱۱ میلیارد دلاری البسه جای بیشتری را در سبد خانوار اشغال می کند، از این رو ، این ایام فرصت طلایی برای ...
   لیدر کنسرسیوم معدن سرب و روی مهدی آباد گفت: این شرکت سالانه با حدود 100 میلیون تن باطله برداری و استخراج از معادن بزرگ کشور ، بزرگترین شرکت معدنی کشور محسوب می شود.
   در 11 ماهه امسال صورت گرفت،
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در 11 ماهه سال جاری، واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان 60 میلیون دلار کالا به کشورهای خارجی صادر کرده اند.
   مقام مسئول:
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از تصویب صدور ضمانتنامه برای 323 طرح صنعتی خبر داد و گفت: با اجرای این ضمانتنامه ها، 2 هزار و 400 میلیارد ریال ضمانتنامه برای صنایع کوچک صادر می شود.
   تولید خودرو ایران در سال میلادی گذشته از یک میلیون دستگاه گذشت و ایران رتبه نخست جهان از نظر رشد تولید در این سال را به خود اختصاص داد.
   معاون حقوقی رئیس جمهوری :
   معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت : خرید کالاهای ایرانی موجب به حرکت درآمدن چرخ تولید و اقتصاد کشور می شود و زمینه ساز اشتغالزایی برای جوانان است.
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال جاری با حمایت دولت 23 هزار و 544 واحد صنعتی ، معدنی و کشاورزی راکد و نیمه فعال در کشور فعالیت خود را دوباره از سر گرفتند.