• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   با حضور دکتر روحانی و مهندس نعمت زاده به استان گیلان انجام شد:

   وزیر صنعت معدن و تجارت با حضور در شهرک صنعتی رشت، کارخانه ام دی اف آریا پویا و آرین مریم را به صورت ویدئو کنفرانس و با دستور رییس جمهوری افتتاح کرد.
   با سفر دکتر روحانی و مهندس نعمت زاده به گیلان انجام می شود:
   رییس جمهور و وزیر صنعت ،معدن و تجارت در دهمین روز از سال 96 و در تداوم تلاشها برای تولید و اشتغال سه کارخانه صنایع چوبی و ام دی اف را در استان گیلان افتتاح می کنند.
   مهندس نعمت زاده خبر داد:
   وزیر صنعت با اشاره به توانمندی روسیه برای ایجاد بازار 140 میلیون نفری برای ایران گفت: برغم تلاش های دولت و مجلس، یک سری موانع تولید و اشتغال در کشور داریم که در سال جدید «طرح اشتغال ضربتی» را آماده و ...
   وزیر صنعت، معدن و تجارت که همراه رئیس جمهور به مسکو سفر کرده است، نخستین دور مذاکرات کاری را با طرف های روسی برگزار کرد.

   وزیر صنعت،معدن و تجارت با اعلام خبر تجدید اجرای طرح رونق تولید در سال 96 گفت: همه دستگاه های اجرایی باید موانع تولید و اشتغال را در سال جاری بر طرف کنند.
   در ششمین روز از نوروز 96 معاونین، مدیران و کارکنان ستاد، سازمان های تابعه و استانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و جمعی از فعالان اقتصادی و صنعتی به مناسبت فرا رسیدن سال نو با مهندس نعمت زاده دیدار کردند.
   سه طرح صنعتی با اعتبار 873 میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم برای 224 نفر روز شنبه همزمان در سفر رئیس جمهوری به سنندج به بهره برداری رسید.
   با حضور رییس‌ جمهور انجام شد:
   با حضور رییس‌ جمهور، بهره برداری از مجتمع پتروشیمی کردستان با ظرفیت تولید سالانه 300 ‏هزار تن پلی اتیلن سبک آغاز شد.‏
   با حضور دکتر روحانی و مهندس نعمت زاده:
   مجتمع لاستیک بارز کردستان امروز شنبه با حضور رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح و به بهره برداری رسید.
   با افتتاح چند طرح تولیدی و صنعتی با حضور رییس جمهور و وزیر صنعت در کردستان :
   کاروان تولید و اشتغال دولت چراغ 5طرح بزرگ تولیدی و اشتغالزا را در کردستان روشن میکند.