•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: 17 طرح صنعتی و معدنی در شهرستان‌های یزد، اشکذر، اردکان، میبد، مهریز، خاتم و بهاباد هم‌زمان با هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد به مناسبت هفته دولت در جمع خبرنگاران از وجود سه هزار و ۲۶۲ پروانه بهره‌برداری صنعتی فعال در استان یزد خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یزد:
   چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته باحضور استاندار یزد و هیات همراه ، فرماندار و دیگر مسئولان استان در نمایشگاه بین المللی یزد به مدت چهار روز گشایش یافت.
   رییس سازمان صمت استان یزد
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یزد با بیان اینکه یک هزار طرح نیمه تمام در استان ‌وجود دارد افزود: ۴۸ واحد به مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان از بانک‌های ‌یزد تسهیلات دریافت خواهند کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: هم اینک یک هزار طرح نیمه تمام صنعتی با پنج هزار میلیارد تومان و با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در استان یزد وجود دارد که با بهره برداری از این طرح ها ...
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   "سعید زرندی" روز سه شنبه در دیدار با امام جمعه یزد معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با وجود تحریم ها در حوزه نساجی، با ۳۶ درصد کاهش واردات و ۶ درصد رشد صادرات در این بخش ...
   سه واحد تولیدی با حضور معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار یزد، معاون استاندار و رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان در شهرک های صنعتی یزد، اشکذر و میبد به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان یزد:
   محمد رضا علمدار یزدی گفت: استان یزد با تامین بیش از ۵۰ درصد خوراک معدنی، قطب تامین خوراک اولیه معدنی کشور است.
   معاون امور معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   معاون امور معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه پارسال 20 میلیارد دلار ارزش تولیدات صنایع معدنی کشور بوده گفت: اکتشاف ذخایر جدید معدنی مهمترین اولویت برنامه کاری این معاونت است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: روزانه در استان یزد بیش از 12 میلیارد تومان سرمایه گذاری جدید در بخش صنعت، معدن و تجارت می شود.