•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه تعدادی از تولیدکنندگان و مدیران بخش صنعت استان یزد از شرکت لیلیان بافت یزد تولید کننده پتو بازدید کردند.
   با حضور معاون اول رییس جمهور
   معاون اول رییس جمهوری در ادامه سفر خود به استان یزد فاز اول کارخانه کاشی ارغوانی اشکذر یزد تولید کننده کاشی پرسلانی را مورد بهره برداری قرار داد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه 50 درصد تولید کاشی و سرامیک کشور به استان یزد اختصاص دارد گفت: سالانه 250 میلیون دلار کاشی از این استان به خارج از کشور صادر می‌شود .
   با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت واحد تولیدی تمام رباتیک رادیاتور فولادی و الیاف گستر یزد در شهرک صنعتی یزد افتتاح شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با تاکید بر نقش دانشگاهها در توسعه اقتصادی کشور افزود: دانشگاه ها باید تمام وقت، به تجاری سازی علوم بپردازند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: با توجه به پتانسیل ها و ظرفیتهای صنعتی، معدنی و تجاری استان یزد ، این استان جزء ده استان برتر کشور قرار دارد.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت تاکید کرد:
   معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانها ی وزارت صنعت، معدن و تجارت یکی از اصولی‎‎ترین اقدامات برای تحقق اقتصاد مقاومتی را حمایت از صادارت غیرنفتی ذکر و ابراز امیدواری کرد که این مهم با توجه به ...
   رییس مرکز ملی فرش ایران گفت : این مرکز حامی بهبود وضعیت هنر – صنعت فرش یزد است .
Page created in 1.9230148792267 seconds.
memoryUsage : 29242Kb