•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد ابراز امیدواری کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد ضمن تبریک 10تیر روز صنعت.معدن ، با اشاره به توانمندی یزدی ها در حوزه های صنعتی معدنی و بازرگانی، فعالان این حوزه را افرادی با پشتکار و سخت کوش خواند و ابراز ...
   معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از صدور 200 قلم کالای صادراتی استان یزد در سال گذشته به 59 کشور خارجی خبر داد.
   جلسه کمیته تخصصی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور تشکل ها ی بخش خصوصی عضو کارگروه، نمایندگان استانداری؛ رئیس، معاونان و کارشناسان مربوطه سازمان صنعت، معدن و تجارت تشکیل شد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه تعدادی از تولیدکنندگان و مدیران بخش صنعت استان یزد از شرکت لیلیان بافت یزد تولید کننده پتو بازدید کردند.
   با حضور معاون اول رییس جمهور
   معاون اول رییس جمهوری در ادامه سفر خود به استان یزد فاز اول کارخانه کاشی ارغوانی اشکذر یزد تولید کننده کاشی پرسلانی را مورد بهره برداری قرار داد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه 50 درصد تولید کاشی و سرامیک کشور به استان یزد اختصاص دارد گفت: سالانه 250 میلیون دلار کاشی از این استان به خارج از کشور صادر می‌شود .
   با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت واحد تولیدی تمام رباتیک رادیاتور فولادی و الیاف گستر یزد در شهرک صنعتی یزد افتتاح شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با تاکید بر نقش دانشگاهها در توسعه اقتصادی کشور افزود: دانشگاه ها باید تمام وقت، به تجاری سازی علوم بپردازند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: با توجه به پتانسیل ها و ظرفیتهای صنعتی، معدنی و تجاری استان یزد ، این استان جزء ده استان برتر کشور قرار دارد.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت تاکید کرد:
   معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانها ی وزارت صنعت، معدن و تجارت یکی از اصولی‎‎ترین اقدامات برای تحقق اقتصاد مقاومتی را حمایت از صادارت غیرنفتی ذکر و ابراز امیدواری کرد که این مهم با توجه به ...
Page created in 1.7921419143677 seconds.
memoryUsage : 29264Kb