•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از تعداد 2908 فقره جواز تاسیس در سال ۹۸ در استان یزد خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت یزد از رشد 13 درصدی صدور گواهی کشف در بخش معدن استان در سال 98 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از بیش از 11هزار مورد بازرسی و 686 مورد تشکیل پرونده در طرح نظارتی نوروز1399خبر داد.
   محمد رضا علمدار یزدی در هفتاد و سومین جلسه کارگروه تنظیم بازار از اعلام سهمیه کالا‌های اساسی استان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از 130 هزارو 953 مورد بازرسی و 7 هزارو287مورد پرونده تخلف به ارزش 115 میلیارد و 908 میلیون تومان در سال 1398 در استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در استان یزد از اردیبهشت ماه امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یزد از تشکیل سه فقره پرونده کشف کالای قاچاق توسط همکاران اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان مهریز خبر داد.
   محمد رضا علمدار یزدی:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد با اعلام خبر فوق افزود : بر اساس آخرین تصمیمات کارگروه تنظیم بازار و با توجه به مصوبه های اخیر این کارگروه ، کالاهای بهداشتی از جمله ماسک، الکل، شوینده ها و ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: خوشبختانه با توجه به اینکه واحدهای تولیدی استان خط تولید خود را به سمت مواد ضد عفونی کننده فعال کردند، طی روزهای آینده نگرانی مردم استان در زمینه ماسک، ...
   در جهت کنترل و نظارت بر بازار در ایام پایانی سال و نوروز 99 انجام شد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: بازرسان این سازمان و اتاق اصناف مرکز استان یزد جهت کنترل و نظارت برکالا و خدمات، با اجرای طرح نظارتی نوروز 1399که از ابتدای اسفندماه سال جاری آغاز و تا ...