•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از اجرایی شدن بیش از ۷۰ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
   رییس سازمان صمت یزد از الزام شرکت های تعاونی و فروشگاه های وابسته به نهادها و ادارات استان به ثبت اطلاعات توزیع لاستیک در سامانه فروش و توزیع لاستیک خبر داد.
   رییس سازمان صمت استان یزد از اجرای سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی در استان یزد همزمان با سراسر کشور خبر داد.
   محمدرضا علمدار یزدی تعداد تماسهای مردمی با سامانه ارتباطی 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، از ابتدای امسال تاکنون را 1686 مورد اعلام کرد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از تشدید نظارت و بازرسی بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و برخورد جدی با متخلفان خبر داد.
   محمدرضا علمدار یزدی از اعلام حداکثر قیمت مصوب مصرف کننده 10 قلم محصولات لبنی پرمصرف برای آگاهی و رعایت قیمت در سطح فروشگاه های زنجیره ای استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از تعداد 726 فقره جواز تاسیس طی سه ماهه ابتدای امسال در استان یزد خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: در سه ماهه نخست امسال 15 فقره پروانه اکتشاف در این استان صادر شد.
   روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد از نظارت بر جمع آوری مایع زعفران سارای چاشنی با نشان استاندارد جعلی خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از فعال سازی کمیسیون بازرسی اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار شهرستان یزد در راستای بررسی مسائل موجود با هدف ساماندهی صنف میوه و تره بار خبرداد.