•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد :
   محمد رضا علمدار یزدی از انجام بیش از 82 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد :
   محمدرضا علمدار یزدی گفت: هیچگونه افزایش قیمت در عرضه کالا و خدمات بدلیل افزایش قیمت بنزین قابل قبول نیست و با متخلفان برخورد لازم اعمال خواهد شد.
   طی 6 ماهه ابتدای سال صورت گرفت :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یزد گفت: طی شش ماهه اول سال جاری تعداد 69 هزار و 172 واحد صنفی و غیر صنفی در بخشهای مختلف تولیدی ، توزیعی ، خدماتی و خدمات فنی مورد بازرسی قرار گرفت که از این ...
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد از رتبه دوم کشوری طرح‌های نیمه تمام استان یزد خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: 17 طرح صنعتی و معدنی در شهرستان‌های یزد، اشکذر، اردکان، میبد، مهریز، خاتم و بهاباد هم‌زمان با هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد به مناسبت هفته دولت در جمع خبرنگاران از وجود سه هزار و ۲۶۲ پروانه بهره‌برداری صنعتی فعال در استان یزد خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یزد:
   چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته باحضور استاندار یزد و هیات همراه ، فرماندار و دیگر مسئولان استان در نمایشگاه بین المللی یزد به مدت چهار روز گشایش یافت.
   رییس سازمان صمت استان یزد
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یزد با بیان اینکه یک هزار طرح نیمه تمام در استان ‌وجود دارد افزود: ۴۸ واحد به مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان از بانک‌های ‌یزد تسهیلات دریافت خواهند کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: هم اینک یک هزار طرح نیمه تمام صنعتی با پنج هزار میلیارد تومان و با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در استان یزد وجود دارد که با بهره برداری از این طرح ها ...
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   "سعید زرندی" روز سه شنبه در دیدار با امام جمعه یزد معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با وجود تحریم ها در حوزه نساجی، با ۳۶ درصد کاهش واردات و ۶ درصد رشد صادرات در این بخش ...