•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: طبق گزارش اداره غله استان روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ تن گندم در این خطه ذخیره‌سازی می‌شود و در این زمینه هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت یزد گفت: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تاکنون باعث تثبیت اشتغال ۵۰ هزار نفر در استان شده است
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از شرکت سیاوشان یزد تولید کننده انواع محصولات بهداشتی بازدید و در جریان نحوه و میزان تولید این واحد مورد بررسی قرار گرفت.
   در راستای تحقق شعار جهش تولید انجام شد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در راستای تحقق شعار جهش تولید به همراه معاون خود از شرکت کاوش داده پردازان سفیر واقع در شهرک صنعتی یزد بازدید کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: 266 فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی با سرمایه‌گذاری 15هزار میلیارد ریالی و اشتغال 3 هزار و 481 نفر در استان طی سال ۹۸ صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از تعداد 2908 فقره جواز تاسیس در سال ۹۸ در استان یزد خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت یزد از رشد 13 درصدی صدور گواهی کشف در بخش معدن استان در سال 98 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از بیش از 11هزار مورد بازرسی و 686 مورد تشکیل پرونده در طرح نظارتی نوروز1399خبر داد.
   محمد رضا علمدار یزدی در هفتاد و سومین جلسه کارگروه تنظیم بازار از اعلام سهمیه کالا‌های اساسی استان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از 130 هزارو 953 مورد بازرسی و 7 هزارو287مورد پرونده تخلف به ارزش 115 میلیارد و 908 میلیون تومان در سال 1398 در استان خبر داد.