•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه هیچ معدن طلایی در همدان وجود نداشته است، از اکتشاف نخستین معدن طلا در این استان خبر داد.
   معاون معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه هیچ معدن طلایی در این استان وجود نداشته است، از اکتشاف نخستین معدن طلا در این استان خبر داد.
   مدیر بازرسی و نظارت همدان مطرح کرد:
   مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: امروز ساختارهای سنتی تهیه و توزیع کالا بر افزایش قیمت تمام شده و عرضه شده یک کالا مؤثر است و به دنبال تغییر و ساماندهی آن هستیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه در هفت ماهه امسال صادرات از گمرک همدان ۶۳ میلیون و ۲۶۵ هزار دلار بود گفت: در این مدت ۱۵۳ قلم کالا از استان همدان به ۳۲ کشور صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: تراز تجاری استان مثبت و بیش از 46.2 میلیون دلار بوده و حجم مبادلات تجاری استان بیش از 80.2 میلیون دلار بوده است.
   معاون معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: در چند سال گذشته بیش از ۳۰۰ پرونده برداشت غیرمجاز از معادن در استان تشکیل و برخوردهای لازم انجام شده سبب به پایان رسیدن برداشت‌های غیرمجاز از ...
   رئیس اتاق اصناف همدان گفت: به دنبال ادغام اتحادیه‌های که اعضا کمی دارند، هستیم تا با افزایش اعضای یک اتحادیه قدرت آن افزایش یابد.
   محمد خاکی ، با اشاره به یک میلیارد و 800 میلیون تنی ذخایر قطعی معادن استان همدان و با بیان اینکه ذخایر معدنی استان افزایش داشته است، اظهار کرد: امسال به طور قطعی 100 میلیون تن به ذخایر معدنی استان ...
   مدیر بازرسی و نظارت همدان خبر داد:
   مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: در راستای منافع تولیدکنندگان استانی و تأمین نیاز داخلی از خروج شیر خام ممانعت به عمل آمد.
   معاون نظارت سازمان صنعت استان همدان:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان همدان در نشست بررسی نوسانات بازار و نحوه قیمت‌گذاری و نظارت و بازرسی در حوزه موبایل اعلام کرد:پیشی‌گرفتن تقاضا از عرضه مهمترین معضل بازار موبایل ...
Page created in 1.7641699314117 seconds.
memoryUsage : 29665Kb