•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از صادرات بیش از ۱۵ میلیون دلار مواد غذایی به روسیه خبر داد و گفت: همکاری همدان و روسیه در زمینه‌های ریلی گسترش می‏‌یابد.
   طی 10 ماهه امسال:
   رئیس صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: صادرات کالای تولیدی استان از گمرک همدان و سایر گمرکات از مرز 560 میلیون دلار گذشت.
   همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر 21 طرح و پروژه با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در ملایر با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد تومان کلنگ‌زنی و افتتاح شد.
   مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان همدان گفت: همزمان با دهه فجر 10 طرح در شهرک های صنعتی همدان با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال افتتاح می شود.
   در 9 ماه گذشته صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت همدان گفت: در 9 ماه گذشته 521 میلیون دلار صادرات کالا از همدان صورت گرفت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان روند ارتباط همدان با روسیه را کند ارزیابی کرد و گفت: صادرات مواد غذایی از همدان به روسیه در اولویت است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از صادرات بیش از ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار فرش دستبافت از ابتدای امسال خبر داد و گفت: صادرات فرش تا پایان امسال به بیش از ۵ میلیون دلار می‎رسد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: 138 میلیارد تومان توسط بانک‌های این استان به واحدهای صنعتی در قالب منابع داخلی و زودبازده پرداخت شده است.
   عملیات احداث سایت جدید نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور، آغاز شد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت
   وزیر صنعت، معدن و تجارت از همه صنعتگران خواست تا در عرصه بین المللی حاضر شوند چرا که حضور آنان در کنار تقویت مدیریت می تواند در تولید کالاهای قابل رقابت موثر باشد.
Page created in 2.0931749343872 seconds.
memoryUsage : 29246Kb