•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از صادرات 20 میلیون و 22 هزار دلار کالای صنعتی و معدنی از گمرک همدان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: با افتتاح گندله‌سازی در بهمن ماه سال جاری، چرخه تولید فولاد در استان تکمیل می‌شود.

   قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت به منظور برسی مسائل و مشکلات و همچنین آگاهی بیشتر از روند فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی تویسرکان بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان:
   رئیس سازمان صنعت و معدن وتجارت همدان از صادرات ۱۱ میلیون دلار از بخش صنعت و معدن همدان خبر داد و گفت: صادرات صنعت و معدن همدان ۱۹ درصد کاهش داشته است.
   مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف همدان گفت: شناسایی کالای قاچاق در بازار در حال حاضر به یک معضل بزرگ تبدیل شده است.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر با اشاره به انجام ۳ هزار و ۵۰۸ مورد بازرسی در راستای تنظیم بازار این شهرستان در سال ۹۴، گفت: در این بازرسی‌ها ۴۵۶ مورد تخلف به ارزش ۹۸ میلیون تومان کشف شده است. ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با اشاره به اینکه سرمایه‎گذار پتروشیمی هگمتانه به تعهدات خود عمل نکرده است، گفت: پتروشیمی هگمتانه همدان تیر ماه امسال نیز به بهره‎برداری نمی‎رسد.
   رئیس سازمان صنعت و معدن همدان از صادرات بیش از ۱۰ میلیون دلار کالا از گمرک همدان خبر داد و گفت: صادرات همدان ۱۵ درصد افزایش یافت.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی همدان گفت:
   رئیس اداره نظارت و بازرسی همدان با تاکید بر اینکه فضای ناامنی برای کالای قاچاق در بازار همدان ایجاد شده است، گفت: ۲۴۱ پرونده قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در همدان تشکیل شد.
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان همدان از صادرات ۱۳۷ میلیون دلار کالا از گمرک همدان در سال گذشته به سایر کشورها خبر داد.