•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون فرماندار تویسرکان از بهره برداری از سه طرح خدماتی در هفتمین روز از دهه فجر در تویسرکان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از افتتاح ۹ طرح صنعتی و تولیدی به ارزش ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در همدان خبر داد.
   فرماندار کبودراهنگ گفت: در دومین روز از دهه فجر 12 طرح عمرانی با بیش از 32 میلیارد ریال در شهرستان کبودراهنگ بهره برداری شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: هیئت سرمایه‎گذاری روسی در اردیبهشت سال آتی برای سرمایه‎گذاری در بخش معدن به همدان سفر می‎کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: کارخانه تولید بخاری‌های کم مصرف با سرمایه‌گذاری خارجی بهمن ماه امسال در رزن افتتاح می‌شود.
   در 10 ماه امسال رخ داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از صادرات 111 میلیون و 845 هزار دلار کالا از گمرک استان در 10 ماه امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از افزایش رغبت صادرکنندگان و واحدهای تولیدی با حل شدن مشکل نقل و انتقال پول برای صادرات خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با تاکید بر اینکه زیرساخت‌های ارتباط همدان با روسیه فراهم شود، گفت: رکود موجود در کشور سبب شده تا سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی همدان از سرمایه‌گذاری در روسیه استقبال ...
   رئیس سازمان صنعت و معدن همدان مطرح کرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: علاوه بر خرید میوه برای نوروز توسط دستگاه‌های استان، بخش خصوصی همدان نیز ۸۵۰ تن پرتقال تاکنون برای عرضه در ایام پایانی سال ذخیره کرده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از صادرات ۱۰۱ میلیون دلاری از گمرک همدان به سایر کشورها خبر داد و گفت: صادرات سیمان از همدان ۱۲ درصد کاهش یافت.