•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت همدان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: با توجه به تدابیر وزارت صنعت، معدن و تجارت، قطعه‌سازان خودرو در استان همدان با افزایش پنج برابری سفارش از خودروسازان روبه‌رو شدند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان:
   رئیس سازمان صنعت و معدن همدان با اعلام اینکه استقرار واحدهای صنعتی براساس قانون و با نظر محیط زیست صورت می‌گیرد، گفت: احیا واحدهای تولیدی راکد و تعطیل در اولویت استان همدان است.
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان همدان که همدان را استانی با ظرفیت بالا برای صادرات می‌داند، میزان صادرات در نیمه نخست امسال از همدان را 405 میلیون دلار اعلام کرد و گفت: همدان قابلیت تبدیل شدن به مرکز ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه 30 طرح بزرگ صنعتی در استان در حال پیگیری و انجام است، گفت: با به بهره‌برداری رسیدن 20 واحد صنعتی ظرف دو سال آینده سطح صنعتی استان ارتقاء ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: با توجه به فرارسیدن روز ملی صادرات، 14 صادرکننده نمونه استان همدان مورد تجلیل قرار می‌گیرند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت و معدن همدان از صادرات 22 میلیون دلاری سیمان از همدان به سایر کشورها خبر داد و گفت: صادرات سیمان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 14 درصد کاهش داشته است.
   نیمه نخست امسال رقم خورد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از صادرات 14 میلیون و 743 هزار دلار کالای کشاورزی از گمرک استان در نیمه نخست امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: به منظور افزایش تولید و اشتغال بیشتر واحدهای تولیدی و صنعتی فعال استان همدان که مستعد افزایش شیفت‌کاری هستند، شناسایی شدند.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت و معدن همدان با بیان اینکه اصلاحیه قانون مالیات کاهش حجم سرمایه‌گذاری در بخش صنعت را در پی دارد، گفت: در مقطع بحرانی قانونی وضع شده که مناسب فعالیت‌های تولیدی نیست.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: 60هزار میلیارد ریال جواز تاسیس واحدهای صنعتی در این استان در حال پیگیری است که اگر به نتیجه برسد وضعیت صنعتی استان یک پله صعود می کند.
Page created in 2.3234338760376 seconds.
memoryUsage : 29260Kb