•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   فرماندار کبودراهنگ گفت: در دومین روز از دهه فجر 12 طرح عمرانی با بیش از 32 میلیارد ریال در شهرستان کبودراهنگ بهره برداری شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: هیئت سرمایه‎گذاری روسی در اردیبهشت سال آتی برای سرمایه‎گذاری در بخش معدن به همدان سفر می‎کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: کارخانه تولید بخاری‌های کم مصرف با سرمایه‌گذاری خارجی بهمن ماه امسال در رزن افتتاح می‌شود.
   در 10 ماه امسال رخ داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از صادرات 111 میلیون و 845 هزار دلار کالا از گمرک استان در 10 ماه امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از افزایش رغبت صادرکنندگان و واحدهای تولیدی با حل شدن مشکل نقل و انتقال پول برای صادرات خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با تاکید بر اینکه زیرساخت‌های ارتباط همدان با روسیه فراهم شود، گفت: رکود موجود در کشور سبب شده تا سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی همدان از سرمایه‌گذاری در روسیه استقبال ...
   رئیس سازمان صنعت و معدن همدان مطرح کرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: علاوه بر خرید میوه برای نوروز توسط دستگاه‌های استان، بخش خصوصی همدان نیز ۸۵۰ تن پرتقال تاکنون برای عرضه در ایام پایانی سال ذخیره کرده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از صادرات ۱۰۱ میلیون دلاری از گمرک همدان به سایر کشورها خبر داد و گفت: صادرات سیمان از همدان ۱۲ درصد کاهش یافت.
   در 9 ماه امسال
   رئیس صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: در 9 ماه امسال 101 میلیون و 364 هزار دلار کالا از همدان صادر شد.
   پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بازرگانی همدان از ۱۶ تا ۲۱ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی استان همدان برگزار می‌شود.
Page created in 1.6617460250854 seconds.
memoryUsage : 29259Kb