•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صمت همدان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اعلام کرد: یک معدن پشت معادن سرمک برای طرح سیلیکون متال در محدوده روستای بابارئیس ملایر در نظر گرفته شده است که در حال حاضر حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار تُن ذخیره معدنی ...
   نماینده مردم‌ همدان در مجلس شورای اسلامی گفت:
   نماینده مردم‌ همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه هگمتان بازار که متشکل از ۱۰۰۰ واحد صنفی و تجاری است یک فرصت بسیار ویژه برای سرمایه‌گذاری است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: 39 واحد صنعتی و تولیدی این استان از تملک بانک‌ها خارج و مجدد به چرخه تولید و اشتغال بازگشتند.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: برنامه تامین و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی همچون گوشت قرمز، گوشت مرغ، برنج، قند و شکر در استان ادامه دارد.
   سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان رزن با بیان اینکه 559 نفر از بافندگان فرش دستباف زیر پوشش بیمه قالیبافی هستند گفت: 70 درصد از حق بیمه آنها توسط دولت پرداخت می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان :
   رییس صنعت، معدن و تجارت استان همدان با تأکید براینکه کسری شکر در بازار وجود ندارد، گفت: عده ای فضایی در بازار ایجاد کرده‌اند که که قیمت شکر را افزایش داده است
   رئیس هیأت نظارت بر انتخابات هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی استان همدان نتایج انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان را اعلام کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: نزدیک به یک هزار و 200 تن میوه شامل، سیب و پرتقال برای نوروز 1398 خریداری و در استان همدان ذخیره شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان :
   به مناسبت چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران شش پروژه صنعتی و معدنی با حضور خانواده معزز شهدا ، مسوولان ملی و استانی کلنگ زنی خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه میزان صادرات بخش کشاورزی استان در ۹ ماهه امسال ۳۱ میلیون و ۲۷۳ هزار دلار بوده است، گفت: بخش کشاورزی ۲۸ درصد از صادرات استان را به خود اختصاص داده ...