•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صمت همدان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: با افزایش نرخ حبوبات، برخی برندهای کشوری محصولات بسته‌بندی شده را با قیمت‌های نامتعارفی در فروشگاه‌های این استان عرضه می‌کنند که نظارت و بازرسی از این دسته ...
   سرپرست معاونت بازرسی و نظارت سازمان صمت استان همدان:
   سرپرست معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان، گفت: قیمت مصوب هر کیلوگرم مرغ و شکر استان همدان مشخص شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: صادرات فصل بهار از گمرک استان به ۱۶۶ هزار و ۲۲۴ تُن رسید که ۳۰ میلیون و ۷۴ هزار دلار برای استان ارزآوری داشت.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از شناسایی چهار پهنه معدنی جدید در این استان خبر داد و گفت: این مناطق پس از اتمام عملیات پی‌جویی برای واگذاری به سرمایه گذاران آماده می‌شود.

   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان:
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: یک انبار احتکار برنج هندی در محله مجید آباد همدان کشف و ضبط شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: در دو ماهه گذشته صادرات استان از گمرک همدان از نظر ارزشی به ۱۴ میلیون و ۱۱۹ هزار دلار و به لحاظ وزنی به ۷۶ هزار و ۴۹۳ تن رسیده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از راه‌اندازی ۱۴ طرح صنعتی در این استان خبر داد و گفت: این طرحها در زمینه فولاد، پتروشیمی، دستگاه ارز دیجیتال،کاغذ و شیشه هستند که در سال جهش تولید به جمع صنایع ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از افتتاح پتروشیمی هگمتانه در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: پتروشیمی هگمتانه ۲۲ درصد از نیاز کشور به PVC گرید پزشکی را تأمین خواهد کرد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پیش بینی ما تولید ۵۰۰ هزارتن روغن در کشور است که ۲۰هزار تن آن در انبارهای غرب کشور در نهاوند ذخیره می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: این استان دارای ۳۰ نوع ماده معدنی است که این مواد ظرفیت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری هستند.