•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، از صدور 5 پروانه بهره برداری صنایع معدنی و سرمایه گذاری 135میلیارد ریال در این حوزه خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان صادرات دو ماه ابتدایی امسال از گمرکات استان را 6 میلیون و ۷۹۳ هزار تن برشمرد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۶ درصد افزایش داشته است که ارزش آن ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان از انجام 236 هزار و 94 مورد بازرسی در سال 1397 در استان هرمزگان خبر داد و گفت: در همین راستا 13 هزار و 808 مورد پرونده تخلف تشکیل شد.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت معدن وتجارت هرمزگان:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان دردویست وپانزدهمین جلسه کمیته کارشناسی کارگروه رفع موانع تولید استان گفت: رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 1398 به عنوان سال «رونق تولید» تاکید کردند ...
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: این میزان تسهیلات به 146 واحد تولیدی استان پرداخت شده است.
   رئیس اداره آموزش و پژوهش سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان ، بیان کرد : در راستای افزایش آگاهی و ارتقاء دانش و مهارت در بنگاههای اقتصادی استان در سال 97 بیش از 399 هزار و 794 نفر ساعت دوره آموزشی ...
   در سال 97 انجام شد:
   1470 مصوبه در راستای رونق گرفتن مجدد بنگاه های تولیدی استان هرمزگان در سال 97 انجام شد که 524 فقره از مصوبات در خصوص مشکلات متقاضیان در زمینه های مسائل بانکی ، تامین اجتماعی و امور مالیاتی بوده که در ...
   اولین محموله کمک های واحدهای صنفی و صنعتی شهرستان بندرلنگه شامل مواد غذایی ، پوشاک ، چادر ، یک باب نانوایی و آشپزخانه سیار جهت پخت غذای روزانه 7 هزار نفر ارسال شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از توزیع 50 تن گوشت گرم به قیمت مصرف کننده هر کیلوگرم 434هزار ریال در استان خبر داد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، گفت: از ابتدای سال تا کنون بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان بیش از 198 هزار بازرسی از واحدهای صنفی به عمل آوردند.