•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ، با گرامیداشت روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: تمامی افراد بشر به عنوان مصرف‌کننده، دارای مجموعه حقوقی هستند که عرضه‌کنندگان کالاها و خدمات بایستی آن را ...
   تور صنعتی ویژه روحانیون، روزهای نوزدهم و بیستم اسفندماه در استان هرمزگان برگزار می شود و روحانیون شرکت کننده در این تور از طرح های صنعتی،معدنی و تجاری مهم این استان بازدید می کنند.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان هرمزگان از پرداخت حدود 52 درصد از سهم استانی تسهیلات رونق تولید این استان به واحدهای تولیدی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 362 میلیارد ریال سرمایه گذاری در صنایع معدنی هرمزگان انجام شد و 41 فقره پروانه بهره برداری در سال 95 صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: بیش از 900 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دراین استان پرداخت شد.
   استاندار هرمزگان در مراسم آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز 96 گفت : بازرسی ها باید یکسان باشد و از هر گونه غرض ورزی پرهیز شود.
   طرح نظارتی ویژه نوروز 96 با حضور استاندار هرمزگان، فرماندار بندرعباس، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان و مدیران دستگاههای اجرائی استان و همچنین فرمانداران شهرستانها به صورت آنلاین در محل سالن ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: دو طرح از ۳۶ طرح بزرگ ملی در قالب اقتصاد مقاومتی در هرمزگان قرار دارد و این طرح ها تا پایان امسال با ایجاد اشتغال بیش از 400 نفری به بهره برداری می رسد.
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام شد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت : میزان جذب سرمایه گذاری تا پایان آبانماه امسال 38 درصدو اشتغالزایی 63 درصد افزایش یافته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان به همراه 60 فعال بخش خصوصی و دولتی و تجاری در مراسم افتتاح دومین نمایشگاه توانمدی های هرمزگان در خصب عمان حضور یافت.
Page created in 1.9106888771057 seconds.
memoryUsage : 29264Kb