•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   کارگروه صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با شرکت حداکثری در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری این استان و عرضه محصولات خود، توانست سه رتبه این نمایشگاه را از آن خود کند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: از ابتدای سال تاکنون 77 واحد تولیدی این استان بیش از 252 میلیارد تومان تسهیلات از محل طرح رونق تولید، برای بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی دریافت ...
   به گفته معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت کشور ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به صورت یارانه‌ای به صادر کنندگان تولید کننده تعلق می‌گیرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: با آغاز طرح رونق تولید تاکنون 33 واحد راکد، نیمه فعال و طرح‌های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی استان در مجموع 166میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع داخلی ...
   خلیل قاسمی در هفتمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از تحقق بیش از 60 درصد صادرات غیرنفتی حوزه صنعت و گردشگری هرمزگان در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
   از سوی رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان هرمزگان اعلام شد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: مرزنشینان استان هرمزگان می توانند از سهمیه ارزی بیش از 51 میلیون دلار بهره مند شوند.
   در حکمی از سوی وزیرصنعت، معدن وتجارت:
   در حکمی از سوی وزیرصنعت، معدن وتجارت سید امیر امیری زاده ، رییس هیأت مدیره ومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان هرمزگان شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد :‌
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: برنامه اجرائی نوسازی و بازسازی صنایع و معادن و صنوف تولیدی، تقویت خوشه های صنعتی و ایجاد کسب و کار از مهمترین برنامه های این سازمان است.
   رییس سازمان صنت، معدن و تجارت هرمزگان:
   رئیس سازمان صنت، معدن و تجارت هرمزگان در حاشیه بازدید از معدن سنگ آهن تنگ زاغ اظهار داشت: استخراج سالانه این معدن حدود 800 هزار تن سنگ هماتیت است و افزود: میزان سرمایه گذاری این واحد بیش از 58 ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از تحقق 60 درصد صادرات بخش صنایع استان در برنامه پیش بینی شده سال جاری خبر داد.