•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از توزیع 50 تن گوشت گرم به قیمت مصرف کننده هر کیلوگرم 434هزار ریال در استان خبر داد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، گفت: از ابتدای سال تا کنون بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان بیش از 198 هزار بازرسی از واحدهای صنفی به عمل آوردند.
   طی 10 ماهه سال جاری صورت گرفت
   17 پروانه بهره برداری معدن در هرمزگان صادر شد.
   سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان رتبه اول کشوری در ثبت موجودی کالا را از آن خود کرد.
   معاون امور صنایع وزیر صنعت معدن و تجارت:
   معاون امور صنایع وزیر صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه جلساتی جهت حل مشکلات ایزویکو برگزار شده است افزود : باید از فرصت ها حداکثر استفاده را در کشتی سازی داشته باشیم
   طی 10 ماهه سال جاری صورت گرفت
   معاون امور معادن وصنایع معدنی سازمان صنعت, معدن و تجارت هرمزگان از صدور 17پروانه بهره برداری معدن طی 10 ماهه سال جاری در استان خبر داد.
   یک میلیون و 950 هزار تن انواع قیربه ارزش 550 میلیون دلاردر10 ماهه امسال به کشورهای هندوستان، کنیا، تانزانیا، عمان و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر شده است.
   مدیر عامل صنایع کوچک شهرک های صنعتی ایران خبر داد:
   محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در آیین افتتاح کارخانه آرد مروارید هرمزگان گفت : در دهه فجر امسال در استان هرمزگان 43 پروژه به بهره برداری می رسد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز 98 از ابتدای بهمن ماه در این استان خبر داد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   خلیل قاسمی گفت: طرح نظارتی مشهود بازار که از 10 آذر ماه امسال با اسقرار کانکس ها در چهار نقطه شهر بندرعباس و برخی شهرستان ها آغاز شد، 10 دی ماه به پایان رسید.