•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:
   استاندار هرمزگان خواستار پایبندی بانک ها به اجرای تعهدات خود و پرداخت های متعدد تسهیلات به واحدهای تولیدی شد تا تولید رونق پیدا کند.
   جلسه توصیفی سامانه تدارکات الکترونیک دولت با حضور نمایندگان کلیه دستگاههای اجرایی استان، نمایندگان اتاق اصناف و نمایندگان خانه صنعت و معدن هرمزگان برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت : برش های استانی اقتصاد مقاومتی در هفت برنامه بعنوان مهمترین و برجسته ترین اولویت کاری سازمان قرار گرفته است.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت هرمزگان اظهار داشت: با بازرسی های انجام شده 15 واحد صنفی متخلف به ارزش ریالی 70 میلیارد ریال جریمه و جهت اعمال قانون به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.
   جلسه احداث و راه اندازی میدان میوه و تره بار در کشور عمان با فعالین صنفی و اتحادیه صنف بارفروشان میدان میوه و تره بار در سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان برگزار گردید.
   نشست تخصصی با سرمایه گذاران کره ای با حضور فرماندار و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در دفتر فرماندار میناب برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان : در این راستا تعدادی از واحدهای صنفی و فروشگاههای بزرگ در رسته های مواد غذایی ،پروتئینی و بهداشتی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان اقدام به فروش فوق العاده نموده ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان هرمزگان اظهار داشت: جشنواره فروش فوق العاده با هدف تنظیم بازار و ایجاد رقابت بین تشکل های تولیدی و توزیعی فروش فوق‌العاده اقلام ...
   اولین جلسه بررسی مسائل و مشکلات سرمایه گذاری بخش خصوصی و رفع موانع تولید در شهرستان ابوموسی با حضور فرماندار، فعالین بخش خصوصی، سرمایه گذاران و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان :
   جلسه هم اندیشی تشکل های صنفی با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان روسای شهرستانها و اتاق اصناف و اتحادیه ها برگزار گردید.
Page created in 1.7417991161346 seconds.
memoryUsage : 29263Kb