•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از کشف و پلمپ انبار احتکاری برنج خارجی در شهرستان بندرعباس خبر داد و گفت: ارزش ریالی این انبار 132 میلیارد و 825 میلیون ریال است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت : در هفته گذشته 5 انبار احتکار کالا در گشت مشترک در شهرستان بندرعباس کشف و پلمپ شد که پرونده آنان به تعزیرات حکومتی ارسال شد که ارزش ریالی آنها بالغ بر 120 ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان هرمزگان با اشاره به کشف هفت هزار و 449 مورد تخلف در بازرسی‌های 4 ماهه اخیر گفت : در این رابطه چهار هزار و 23 فقره پرونده برای واحدهای متخلف صنفی تشکیل شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : براساس دستور العمل ستاد تنظیم بازار کشور لاستیک ماشین های سنگین با نرخ مصوب در اختیار رانندگان قرار می گیرد.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت هرمزگان ،اظهار داشت: بر اساس برنامه های اقتصاد مقاومتی تقویت تولید داخلی، حل مشکل رکود واحدها و رفع بیکاری از اهداف و برنامه های کارگروه رفع موانع تولید استان است.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت هرمزگان :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت : برنامه عملیاتی برای حمایت از کالای ایرانی تهیه شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: پارسال 356 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 113هزار و 736میلیارد ریال در استان هرمزگان صادر شد.
   در سال 96 انجام شد؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: پارسال 770 واحد صنعتی و کشاورزی در استان هرمزگان از تسهیلات رونق تولید استفاده کرده اند.
   رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در هرمزگان:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: عملیاتی شدن ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان از کارهای خوبی است که این ماده قانونی در کل کشور باید اجرایی شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در آینده ای نزدیک و با اتصال بندر چابهار در سواحل مکران به شبکه ریلی کشور، این بندر در موضوع ترانزیت کالا به کشورهای افغانستان و کشورهای cis ...