•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان هرمزگان از عرضه میلگرد و تیرآهن به مبلغ 42 هزار و 926 ریال خبر داد.
   واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب توسط اتحایه های مربوطه مشخص و فرایند قانونی صدور و یا پلمپ واحدهای صنفی متخلف پیگیری خواهد شد.
   معاون امور بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در ششمین جلسه احتکار از توزیع برنج کشف شده احتکاری، خبر داد.
   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری هرمزگان در هفدهمین جلسه تنظیم بازار استان از تامین و توزیع کالاهای اساسی به عنوان یکی از موارد مهم جلسه یاد کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در هشتمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی از تحقق 37 درصدی هدف گذاری صادرات بخش صنعت و معدن در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : پیرو مصوبه هیئت وزیران ، بانک مرکزی مجاز است نسبت به تامین ارز کالاهای فهرست گروه یک شامل کالاهای اساسی ، ضروری ، دارو و ملزومات پزشکی اعلامی از سوی وزارت ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از کشف و پلمپ انبار احتکاری برنج خارجی در شهرستان بندرعباس خبر داد و گفت: ارزش ریالی این انبار 132 میلیارد و 825 میلیون ریال است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت : در هفته گذشته 5 انبار احتکار کالا در گشت مشترک در شهرستان بندرعباس کشف و پلمپ شد که پرونده آنان به تعزیرات حکومتی ارسال شد که ارزش ریالی آنها بالغ بر 120 ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان هرمزگان با اشاره به کشف هفت هزار و 449 مورد تخلف در بازرسی‌های 4 ماهه اخیر گفت : در این رابطه چهار هزار و 23 فقره پرونده برای واحدهای متخلف صنفی تشکیل شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : براساس دستور العمل ستاد تنظیم بازار کشور لاستیک ماشین های سنگین با نرخ مصوب در اختیار رانندگان قرار می گیرد.