•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس امور اصناف و تشکلهای صنفی استان هرمزگان گفت : ساماندهی واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب، از اقدامات جدی کمیسیون نظارت بر اصناف در سالجاری است که با استمرار این طرح ضمن ساماندهی صنوف زمینه کنترل و ...
   ‎رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : سامانه پیامکی اطلاع رسانی از 117 قلم کالا برای اولین بار در کشور در بندرعباس راه اندازی شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: باید توجه بیشتری به حوزه فرش دستباف در استان انجام شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در چهار ماهه نخست امسال، سرمایه گذاری در بخش صنعتی استان رشد 7 درصدی را نشان می دهد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: در طرح تاپ تلاش می شود سطح بهره وری صنایع استان با استفاده از ظرفیت نیروهای نخبه دانشگاهی افزایش یابد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: از ابتدای سال تا کنون پنج هزار و 213 مورد بازرسی از واحدهای عرضه دخانیات در هرمزگان انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان ، از صدور 11پروانه بهره برداری صنایع معدنی و سرمایه گذاری 420میلیارد ریال در این حوزه خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ، احیا، تکمیل و توسعه واحدهای تولیدی را از مهمترین برنامه های عملیاتی در راستای رفع موانع تولید استان اعلام کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در چهار ماهه نخست امسال بیش از 87 هزار بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی استان توسط بازرسان این سازمان انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : از ابتدای سال تا کنون بیش از نه هزار و 445 تن کالای اساسی در استان هرمزگان توزیع گردیده است.