•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت هرمزگان اعلام‌کرد:
   خلیل قاسمی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون 39 واحد صنعتی راه اندازی شده اند که سرمایه گذاری صورت گرفته برای این واحدها بالغ بر 193 هزار و 87 میلیارد ریال می باشد.
   سردار رضا ترابی با اشاره به اهمیت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس مختص یک هفته نیست بلکه یاد و خاطره این عزیزان را باید در طول سال نگه داریم و به جوانان این مرز و بوم یادآور ...
   رئیس سازمان صمت هرمزگان:
   خلیل قاسمی در هجدهمین نشست کارگروه تنظیم بازار استان هرمزگان ضمن تاکید بر نظارت بر بازار گفت: با اتخاذ تدابیر لازم ذخایر استراتژیک استان مطلوب است.
   مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران در کارگاه آموزشی این در استان هرمزگان گفت: صندوق کارگزاری صندوق ضمانت صادرات ایران در هرمزگان راه اندازی می شود.
   معاون وزیر ، رئیس هیئت مدیره و مدیر‌عامل سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان از رئیس سازمان صنعت معدن تجارت هرمزگان با اعطای لوحی تقدیر کرد.
   معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد : واحد های صنفی در صورت ارتکاب به تخلفات مندرج در قانون نظام صنفی و در صورت عدم اجرای قوانین مربوطه به تناسب نوع تخلف مشمول جرائم خواهند شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: کالاهای اساسی از مالیات علی الحساب واردات قطعی به میزان 4 درصد ارزش گمرکی معاف شدند.
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان هرمزگان از عرضه میلگرد و تیرآهن به مبلغ 42 هزار و 926 ریال خبر داد.
   واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب توسط اتحایه های مربوطه مشخص و فرایند قانونی صدور و یا پلمپ واحدهای صنفی متخلف پیگیری خواهد شد.
   معاون امور بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در ششمین جلسه احتکار از توزیع برنج کشف شده احتکاری، خبر داد.