•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان در سومین جلسه کارگروه استانی شورای آموزش و پژوهش اظهار داشت: ایجاد مجتمع های فناوری جهت رفع نیازهای آموزشی -پژوهشی و حوزه صنایع و معادن استان جزء الزامات کنونی ...
   اولین نمایشگاه انرژی و مدیریت سبز هرمزگان به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگا های بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان، فرماندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان و برخی از مدیران و مسئولین افتتاح ...
   ابراهیم سعدینی با اشاره به رشد 5 درصدی صدور پروانه اکتشاف در 6 ماهه نخست سال 97 نسبت به سال گذشته افزود: 23 فقره پروانه اکتشاف در 6 ماهه ابتدایی سال جاری صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : طی 6 ماهه سال جاری تعداد 237فقره جواز تاسیس با پیش بینی اشتغالزایی نه هزار و 817 نفر صادر شد.
   عبدالرضا پیروی منش گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون در مجموع 110 هزار و 971 مورد بازرسی از واحد های صنفی صورت گرفته است.
   کارگاههای فرش دستباف شش روستای بشاگرد با حضور استاندار هرمزگان،رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ، خیرین و جمعی از مدیران امروز افتتاح شد.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان گفت: برنج‌های‌ خارجی احتکار شده به مقدار ۷۰ کانتینر کشف شده در فروشگاههای بزرگ بندرعباس و 2 واحد صنفی مرکز استان در خیابان بهادر جنوبی و مراکز صنفی شهرستانها ...
   وزارت صنعت معدن و تجارت با بررسی های که در حوزه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ‌انجام داده است، سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان حائز رتبه نخست در استان شده است.
   رییس سازمان صمت هرمزگان تاکیدکرد:
   جلسه فعالان مرزنشین با محوریت توسعه و تخصصی شدن بازارچه ملوانی روستاهای‌کرگان‌وزهوکی شهرستان میناب درسازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان برگزارشد.
   رئیس سازمان صمت هرمزگان اعلام‌کرد:
   خلیل قاسمی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون 39 واحد صنعتی راه اندازی شده اند که سرمایه گذاری صورت گرفته برای این واحدها بالغ بر 193 هزار و 87 میلیارد ریال می باشد.