•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان از نظر اجرای مصوبات در بین استان های کشور رتبه چهارم را با 75 درصد اجرای مصوبات در سال گذشته به خود اختصاص داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از فعال بودن 94 درصدی واحدهای تولیدی و صنعتی استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از معافیت حقوق ورودی ماشین آلات جهت ایجاد، بازسازی و نوسازی خطوط ماشین آلات طرح ها و واحدهای صنعتی خبرداد.
   استاندار هرمزگان تاکید کرد:
   استاندار هرمزگان گفت : 55 درصد از سواحل مکران که از شمال تنگه هرمز تا شرقی‌ترین نقطه شهرستان جاسک را شامل می‌شود، در محدود حاکمیتی و سیاسی هرمزگان قرار دارد که این امر نقش هرمزگان را در توسعه سواحل ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان از کسب مقام دوم سرمایه گذاری کشور توسط این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:
   در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان عنوان شد به 706 واحد تولیدی هرمزگان تسهیلات رونق تولید هرمزگان پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ، با گرامیداشت روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: تمامی افراد بشر به عنوان مصرف‌کننده، دارای مجموعه حقوقی هستند که عرضه‌کنندگان کالاها و خدمات بایستی آن را ...
   تور صنعتی ویژه روحانیون، روزهای نوزدهم و بیستم اسفندماه در استان هرمزگان برگزار می شود و روحانیون شرکت کننده در این تور از طرح های صنعتی،معدنی و تجاری مهم این استان بازدید می کنند.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان هرمزگان از پرداخت حدود 52 درصد از سهم استانی تسهیلات رونق تولید این استان به واحدهای تولیدی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 362 میلیارد ریال سرمایه گذاری در صنایع معدنی هرمزگان انجام شد و 41 فقره پروانه بهره برداری در سال 95 صادر شده است.
Page created in 1.9627299308777 seconds.
memoryUsage : 29263Kb