•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   استاندار هرمزگان در دهمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استانگفت: زمینه فعال سازی گمرک بندر گوکسر در شهرستان جاسک به سرعت فراهم شود تا ملوانان این بندر نیز بتوانند مبادلات تجاری داشته باشند.
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: بیش از 340هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.
   معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان هرمزگان از لغو ممنوعیت صادرات گوشت مرغ و احشاء آن به صورت سرد، گرم و منجمد خبر داد.<br />
   معاون بازرگانی و توسعه تجات سازمان گفت : برای حمایت از مصرف کنندگان استان ، توزیع گوشت گرم گوسفندی در استان انجام شد .
   رییس اداره اصناف و تشکلهای صنفی سازمان اعلام کرد: در هفت ماهه نخست سال، بیش از سه هزار و 315 پروانه کسب صنفی در هرمزگان صادر شد.
   زینب رضائی بر ضرورت برنامه ریزی و بسترسازی برای جذب سرمایه گذار خارجی و داخلی در بخش طرح های صنعتی با نگرش به نیازهای منطقه تاکید کرد و افزود: فرصتی بی نظیر برای رشد اقتصادی و افزایش تولید در استان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از به آب اندازی شناور تجاری با ظرفیت باربری 1500 تنی خبرداد.
   معاون امورمعادن و صنایع معدنی سازمان صنعت معدن و تجارت استان، میزان صادرات مواد معدنی طی6ماهه نخست امسال را 908 هزار 833تن اعلام کردوگفت: ارزش این مواد معدنی بالغ بر15میلیون دلار بوده است.
   در راستای کاهش دور ریز نان در استان هرمزگان؛
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان درپنجمین جلسه کارگروه آرد نان استان گفت: نوع خرید وکیفیت گندم برای تولید آرد نان مناسب، بسیار حائزه اهمیت است و کشاورزان و سازمان جهاد کشاورزی باید به مقوله ...
   درراستای تنظیم بازار داخلی صورت گرفت؛
   در راستای مصوبات کارگروه ستاد تنظیم بازار استان ، توزیع گوشت گرم گوسفندی وارداتی در 30 واحد صنفی قصابی و فروشگاه های زنجیره ای در شهرستان بندرعباس به منظور تثبیت قیمت آغاز شده است.