•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت هرمزگان :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت : برنامه عملیاتی برای حمایت از کالای ایرانی تهیه شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: پارسال 356 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 113هزار و 736میلیارد ریال در استان هرمزگان صادر شد.
   در سال 96 انجام شد؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: پارسال 770 واحد صنعتی و کشاورزی در استان هرمزگان از تسهیلات رونق تولید استفاده کرده اند.
   رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در هرمزگان:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: عملیاتی شدن ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان از کارهای خوبی است که این ماده قانونی در کل کشور باید اجرایی شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در آینده ای نزدیک و با اتصال بندر چابهار در سواحل مکران به شبکه ریلی کشور، این بندر در موضوع ترانزیت کالا به کشورهای افغانستان و کشورهای cis ...
   در ایام الله دهه فجر صورت می گیرد ؛
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان هرمزگان از افتتاح 41 طرح صنعتی همزمان با ایام الله دهه فجر سال جاری با حضور مسئولین خبر داد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از صادرات 368 میلیون دلاری قیر از ابتدای سال تا‌کنون از این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در صورت عملیاتی شدن پروژه‌های فولادی در دست اجرا، ظرفیت فولاد خام هرمزگان از 2.9 میلیون تن به 4.1 میلیون تن افزایش می‌یابد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در هشت ماهه امسال 209 جواز تأسیس صنعتی با حجم سرمایه گذاری مورد نیاز بیش از 101 هزار میلیارد ریال صادر شده است.
   کارگروه صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با شرکت حداکثری در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری این استان و عرضه محصولات خود، توانست سه رتبه این نمایشگاه را از آن خود کند.
Page created in 1.6961688995361 seconds.
memoryUsage : 29661Kb