•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: با توجه به نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان سال «جهش تولید»، حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی به ویژه در حوزه ...
   رییس سازمان صمت هرمزگان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان اعلام کرد: کارخانه تولید الکل شرکت پارس هژیرجنوب با سه شیفت کاری توانسته روزانه یک هزار لیتر الکل تولید و به بازار مصرف در داخل استان عرضه کند.
   رئیس سازمان صمت استان هرمزگان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: مرحله اول محموله اهدایی وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان هرمزگان، وارد بندرعباس شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از 655 مورد بازرسی در گروه کالایی ماسک، انواع دستکش و مواد ضد عفونی توسط بازرسان این سازمان خبر داد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت هرمزگان؛
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در راستای مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا، گند زدایی پاساژها، مجتمع‌های تجاری، بازار بزرگ بندرعباس، بازار و معابر عمومی همجوار ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در چهل و هفتمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت: ۷۰۰ تن پرتقال و ۶۰۰ تن سیب برای تنظیم بازار شب عید در هرمزگان ذخیره‌سازی شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان اعلام کرد: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در 12 روز از طرح نظارتی ویژه نوروز 99 ، از هفت هزار و 419 واحد صنفی، تولیدی و خدماتی بازرسی به عمل ...
   رئیس سازمان صمت هرمزگان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: طی 11 ماهه سال ۹۸ در استان هرمزگان 73فقره پروانه بهره برداری صنعتی استان صادر شده است.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان از کشف انبار احتکار دستکش جراحی و لاتکس در بندرعباس خبر داد و گفت: بازرسان این سازمان با همکاری پلیس امنیت اقتصادی استان محل احتکار دستکش ها را ...
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میناب گفت: در شهرستان میناب مواد ضدعفونی کننده و شوینده به میزان کافی وجود دارد و در این خصوص کمبود نداریم.