•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : طی 6 ماهه سال جاری تعداد 237فقره جواز تاسیس با پیش بینی اشتغالزایی نه هزار و 817 نفر صادر شد.
   عبدالرضا پیروی منش گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون در مجموع 110 هزار و 971 مورد بازرسی از واحد های صنفی صورت گرفته است.
   کارگاههای فرش دستباف شش روستای بشاگرد با حضور استاندار هرمزگان،رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ، خیرین و جمعی از مدیران امروز افتتاح شد.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان گفت: برنج‌های‌ خارجی احتکار شده به مقدار ۷۰ کانتینر کشف شده در فروشگاههای بزرگ بندرعباس و 2 واحد صنفی مرکز استان در خیابان بهادر جنوبی و مراکز صنفی شهرستانها ...
   وزارت صنعت معدن و تجارت با بررسی های که در حوزه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ‌انجام داده است، سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان حائز رتبه نخست در استان شده است.
   رییس سازمان صمت هرمزگان تاکیدکرد:
   جلسه فعالان مرزنشین با محوریت توسعه و تخصصی شدن بازارچه ملوانی روستاهای‌کرگان‌وزهوکی شهرستان میناب درسازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان برگزارشد.
   رئیس سازمان صمت هرمزگان اعلام‌کرد:
   خلیل قاسمی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون 39 واحد صنعتی راه اندازی شده اند که سرمایه گذاری صورت گرفته برای این واحدها بالغ بر 193 هزار و 87 میلیارد ریال می باشد.
   سردار رضا ترابی با اشاره به اهمیت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس مختص یک هفته نیست بلکه یاد و خاطره این عزیزان را باید در طول سال نگه داریم و به جوانان این مرز و بوم یادآور ...
   رئیس سازمان صمت هرمزگان:
   خلیل قاسمی در هجدهمین نشست کارگروه تنظیم بازار استان هرمزگان ضمن تاکید بر نظارت بر بازار گفت: با اتخاذ تدابیر لازم ذخایر استراتژیک استان مطلوب است.
   مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران در کارگاه آموزشی این در استان هرمزگان گفت: صندوق کارگزاری صندوق ضمانت صادرات ایران در هرمزگان راه اندازی می شود.
Page created in 2.0266101360321 seconds.
memoryUsage : 29260Kb