•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: در راستای ممنوعیت توزیع و فروش گسترده روغن‌های زیتون پیومس این نوع روغن، نگهداری و توزیع آن به عنوان کالای قاچاق محسوب می شود.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان اظهار کرد : در دولت یازدهم صدور پروانه های بهره برداری 252 فقره با میزان سرمایه گذاری 16هزار و 142 میلیارد ریال و اشتغالزایی 3هزار و 460 نفر است که در ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، یکی از مهمترین اهداف اقتصاد مقاومتی را توسعه صادرات عنوان کرد و گفت: وضعیت صادرات صنایع فلزی منتخب منجمله شمش روی و آلومنیوم در سال جاری در قیاس با مدت مشابه ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اظهار داشت: از ابتدای سال، بالغ بر 183 هزار تن مواد معدنی توسط واحدهای معدنی استان هرمزگان صادر شده است.
   در سه ماهه نخست امسال انجام شد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از صدور یک هزار و 158 پروانه کسب در سه ماهه نخست سالجاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از افزایش تبادلات تجاری و اقتصادی با کشور قطر خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان نمایشگاه ضیافت در محل نمایشگاه دائمی بندرعباس برپاخواهد شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان از نظر اجرای مصوبات در بین استان های کشور رتبه چهارم را با 75 درصد اجرای مصوبات در سال گذشته به خود اختصاص داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از فعال بودن 94 درصدی واحدهای تولیدی و صنعتی استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از معافیت حقوق ورودی ماشین آلات جهت ایجاد، بازسازی و نوسازی خطوط ماشین آلات طرح ها و واحدهای صنعتی خبرداد.