•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: تا پایان سال جاری بر اساس برنامه های زمانبندی شده وزارت متبوع 4 طرح بزرگ و ملی در استان هرمزگان به بهره برداری می رسد.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان هرمزگان از دریافت دو هزار و 623 مورد شکایات تلفنی مردمی با سامانه 124 در چهار ماهه سال 99 خبر داد.
   رئیس سازمان صمت استان هرمزگان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در ماههای فروردین و اردیبهشت امسال ۶۰ فقره مجوز با سرمایه گذاری هفت هزار و ۷۳۰ میلیارد تومان در استان صادر شده است.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان گفت: بازرسان این سازمان در اردیبهشت ماه سالجاری در حوزه الکل، ماسک و ژل عفونی کننده و دستکش 560 مورد بازرسی از داروخانه‌ها و مراکز عرضه این ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: از ۳۰ فروردین سالجاری همزمان با آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان (طرح ضیافت) تاکنون ۹۳۴ فقره پرونده تخلف صنفی در استان ثبت و تشکیل شده ...
   سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 37 واحد صنعتی و تولیدی راکد و غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هرمزگان، در سال 98 راه‌اندازی شده است.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان اعلام کرد: استان هرمزگان بعنوان پایلوت جهت اجرای آزمایشی سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی در کشور، انتخاب شده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری مردم برای ماه مبارک رمضان در استان آغاز شده و اولویت عرضه کالا‌های اساسی به مناسبت ...
   استاندار هرمزگان در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با تقدیر از اقدامات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، گفت: باید از هم اکنون برای آغاز فعالیت ها به ویژه فعالیت های تولیدی و خدماتی ...
   رییس سازمان صمت هرمزگان گفت : بازرسان سازمان در طرح نظارتی ویژه نوروز 99 بیش از31 هزار و 582 مورد بازرسی از واحدهای صنفی بعمل آوردند.