•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: در چهارماهه سالجاری 5 میلیارد و 839 میلیون دلار کالای غیر نفتی از گمرکات استان صادر شد.
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان هرمزگان گفت : در حال حاضر به مناطق ساحلی تحت عنوان بنادر کوچک توجه شده و مرزهای رسمی را در نقاط مختلف ساحلی استان فرا گرفته و رونق تجارت را در بنادر کوچکمان در ...
   رئیس امور اصناف و تشکلهای صنفی استان هرمزگان گفت : ساماندهی واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب، از اقدامات جدی کمیسیون نظارت بر اصناف در سالجاری است که با استمرار این طرح ضمن ساماندهی صنوف زمینه کنترل و ...
   ‎رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : سامانه پیامکی اطلاع رسانی از 117 قلم کالا برای اولین بار در کشور در بندرعباس راه اندازی شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: باید توجه بیشتری به حوزه فرش دستباف در استان انجام شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در چهار ماهه نخست امسال، سرمایه گذاری در بخش صنعتی استان رشد 7 درصدی را نشان می دهد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: در طرح تاپ تلاش می شود سطح بهره وری صنایع استان با استفاده از ظرفیت نیروهای نخبه دانشگاهی افزایش یابد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: از ابتدای سال تا کنون پنج هزار و 213 مورد بازرسی از واحدهای عرضه دخانیات در هرمزگان انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان ، از صدور 11پروانه بهره برداری صنایع معدنی و سرمایه گذاری 420میلیارد ریال در این حوزه خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ، احیا، تکمیل و توسعه واحدهای تولیدی را از مهمترین برنامه های عملیاتی در راستای رفع موانع تولید استان اعلام کرد.