•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت استان هرمزگان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: مرحله اول محموله اهدایی وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان هرمزگان، وارد بندرعباس شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از 655 مورد بازرسی در گروه کالایی ماسک، انواع دستکش و مواد ضد عفونی توسط بازرسان این سازمان خبر داد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت هرمزگان؛
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در راستای مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا، گند زدایی پاساژها، مجتمع‌های تجاری، بازار بزرگ بندرعباس، بازار و معابر عمومی همجوار ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان اعلام کرد: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در 12 روز از طرح نظارتی ویژه نوروز 99 ، از هفت هزار و 419 واحد صنفی، تولیدی و خدماتی بازرسی به عمل ...
   رئیس سازمان صمت هرمزگان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: طی 11 ماهه سال ۹۸ در استان هرمزگان 73فقره پروانه بهره برداری صنعتی استان صادر شده است.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان از کشف انبار احتکار دستکش جراحی و لاتکس در بندرعباس خبر داد و گفت: بازرسان این سازمان با همکاری پلیس امنیت اقتصادی استان محل احتکار دستکش ها را ...
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میناب گفت: در شهرستان میناب مواد ضدعفونی کننده و شوینده به میزان کافی وجود دارد و در این خصوص کمبود نداریم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: اقلام اساسی تنظیم بازار از ابتدای اسفندماه بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار قیمت‌گذاری شده و از نیمه اسفند روانه بازار می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد :
   کارخانه آرد خاتم بندرعباس به همت مسئولین استان، پس از 3 ماه تعطیلی برای بروز آوری ماشین آلات، با حضور همتی، استاندار هرمزگان و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در بندرعباس، مجددا آغاز به کار ...
   دویست و سی هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان باحضور استاندار هرمزگان در سالن جلسات استانداری برگزار شد .