•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   درنشست فعالان اقتصادی استان مرکزی با هیات تجاریِ اتیوپی، فرصت های مشترک سرمایه گذاری دو جانبه بررسی شد.
   برای اولین بار در کشور
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: برای اولین بار در کشور در روز سی ام آذرماه از تولیدکنندگانی که برای اولین بار صادرات داشته اند، تقدیر خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی:‏
   رئیس صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال 96 تاکنون بیش از ۳۹۰۰ میلیاردریال تسهیلات رونق تولید به ۴۶۰ از واحدهای تولیدی استان پرداخت شد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 20 صادر کننده نمونه این استان که در سامانه سنجش تجارت برتر و ارزیابی و تجلیل صادرکنندگان نام نویسی کرده بودند پس از ارزیابی های کمیته تخصصی انتخاب شدند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از انجام 52 هزار و 36 مورد بازرسی در سطح بازار از ابتدای سال تا پایان مهرماه سال جاری در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان مرکزی از آغاز به کار انجمن تخصصی تحقیق و توسعه این استان خبر داد.
   طی مراسمی با حضور استاندار مرکزی ورییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان مرکزی 46 واگن ساخت شرکت واگن پارس اراک با 3 میلیون یورو صرفه جویی ارزی در کشور به شرکت های بهره بردار تحویل شد.
   رییس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از رشد 44 درصدی تعداد پروانه بهره برداری صادره و تمدیدی و رشد 37 درصدی میزان سرمایه گذاری در معادن استان در 6 ماه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان :
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 130 واحد تولیدی صادر کننده در نقاط مختلف این استان شناسایی شدند .
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت،معدن و تجارت:
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت،معدن و تجارت از عملی شدن تفاهم نامه های منعقده بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت علوم خبر داد و گفت: این تفاهم نامه ها در دوره اول ریاست جمهوری دکتر روحانی ...