•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   وزیر اقتصاد ایالت اتریش سفلی در جریان سفر به استان مرکزی مطرح کرد :
   وزیر اقتصاد ایالت اتریش سفلی گفت: تجار و بازرگانان نقاط مختلف اتریش خواهان توسعه روابط بازرگانی با ایران هستند چرا که این کشور ظرفیت های صنعتی و معدنی قابل توجهی دارد.
   رییس سازمان صنعت ف معدن وتجارت استان مرکزی در جلسه مشترک هیات اقتصادی اتریش:
   استان مرکزی به علت موقعیت جغرافیایی مطلوب، وجود صنایع مادر و دارا بودن زیرساختهای مناسب ، فرصت خوبی را جهت جذب سرمایه گذاران خارجی فراهم آورده است .
   هیاتی اقتصادی متشکل از 46 فعال اقتصادی کشور اتریش به سرپرستی وزیر اقتصاد اتریش سفلی وارد استان مرکزی شدند.
   مدیرعامل اتاق بازرگانی، صنایع و معادن شوابن از ایالت بایر آلمان گفت: با وجود تحریم ها، پیشرفت ها صنعتی ایران و استان مرکزی تحسین برانگیز است.
   استاندار مرکزی در جریان بازدید از واحدهای صنعتی ساوه اعلام کرد :
   زمانی قمی استاندار مرکزی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که در محل شرکت نورد و لوله صفا در شهرستان ساوه برگزار شد، گفت: همه دستگاه های اجرایی موظف به تلاش در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی هستند .
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: با اشاره به نامگذاری سال 95 بعنوان اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل می تواند تعامل ، همراهی و تقویت بخش خصوصی از ضروریات تحقق اقتصاد مقاومتی باشد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت:در پسا برجام ، تقویت و تعامل با بخش خصوصی و تشکلها بیش از پیش احساس می شود و به دنبال واگذاری امور غیرحاکمیتی به بخش خصوصی هستیم .
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان مرکزی واعضای هیئت اقتصادی استان مرکزی با سفر به کشور برزیل ، با رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و برزیل و همچنین سفیر ایران دیدار و گفتگو کردند و زمینه های همکاری ...
   هشتمین نمایشگاه تخصصی فرش دستبافت کشور همزمان با ششمین نمایشگاه فرش ماشینی و منسوجات با حضور استاندار مرکزی و رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان آغاز به کار کرد .
   در ایام الله دهه مبارک فجر ، 20 واحد صنعتی استان مرکزی با حضور مسئولین ملی و محلی افتتاح رسمی خواهند شد .
Page created in 2.5000259876251 seconds.
memoryUsage : 29261Kb