•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   صبح امروز زمانی قمی استاندار مرکزی، آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جمعه استان از چند واحد تولیدی در شهرستانهای ساوه و زرندیه بازدید کردند.
   در جریان سفر هیات دولت به استان مرکزی صورت گرفت:
   در سی و دومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید، در زمینه توسعه و تکمیل زیرساخت های صنعتی در شهرک های صنعتی؛ تفاهم نامه های مختلفی بین مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مسئولین ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: تاکنون یک هزار و 310 میلیارد ریال به 109 طرح تولیدی و صنعتی استان مرکزی تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.
   با حضور مهندس نعمت زاده انجام شد :
   نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ساختمانی ایران دقایقی پیش با حضور وزیر صنعت،معدن و تجارت در شهرستان محلات افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با اعلام اینکه افق پیش‌روی پتروشیمی هگمتانه روشن است، گفت: راه‌اندازی مجدد پتروشیمی هگمتانه ۷۰ میلیارد تومان نیاز دارد.
   یک هزار و 500 واحد تولیدی برای بهره مندی از تسهیلات رونق تولید در استان مرکزی ثبت نام کردند که از این تعداد ،902 تقاضا بررسی و 611 واحد تولیدی نیز برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شد.
   هفتمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی کشور در محل نمایشگاه های بین المللی غرب ایران در اراک آغاز بکار کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: ۱۶پروژه صنعتی در سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان مرکزی بهره برداری و سه پروژه صنعتی نیز کلنگ زنی می شود.
   به همت اتاق اصناف اراک و با حمایت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ، نخستین جشنواره صنفی معرفی نشان های تجاری برتراصناف استان ، شامگاه یکشنبه در مجتمع کوه نور اراک برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت : بر اساس بررسی های انجام شده 63 درصد واحدهای صنعتی این استان فعال هستند و 11 درصد تعطیل موقت و 25 درصد تعطیل دائم هستند.
Page created in 1.9995100498199 seconds.
memoryUsage : 29267Kb