•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: فعالیت کارخانه هپکو اراک که به دلیل حسابرسی و انبار گردانی کارخانه در نیمه دوم تیر ماه تعطیل شده بود، پس از 2 هفته تعطیلی از سر گرفته شد.
   باحمایت سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی :
   سومین کنفرانس بین المللی انقلاب چهارم صنعتی با حضور نمایندگانی از کشورهای سوئیس، آلمان و ایتالیا به همت شرکتهای ایرالکو و آلومرول نوین و با حمایت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در اراک برگزار ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: سامانه بهین یاب این سازمان از 28 خرداد ماه جاری فعالیت خود را از سر گرفته و تا کنون نیز 121 واحد صنعتی درخواست های خود را در این سامانه مکتوب کرده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی: روند توسعه سرمایه‌گذاری صنعتی در استان مرکزی با رشد 14 درصدی در سال 1395 در قیاس با سال 94 برخوردار بوده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ساخت سه هزار دستگاه ماشین آلات راهسازی برای تامین تجهیزات ستاد مدیریت بحران کشور، به کارخانه هپکو اراک واگذار شد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: پیش نویس سند توسعه صادرات استان مرکزی در قالب سند برنامه راهبردی فرابخش تجارت خارجی و روابط اقتصادی بین الملل در نیمه اول سال 95 با حضور نماینده ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از رایزنی با نماینده شرکت Rm Terex آلمان به عنوان سرمایه‌گذار شرکت هپکو و ارائه پیشنهاد راه‌اندازی مرکز مهندسی این شرکت در استان مرکزی خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی از صدور ۳۵ پروانه بهره برداری صنعتی در دوماهه نخست امسال خبر داد و گفت: رشد ۱۰۴درصدی سرمایه گذاری پروانه های صنعتی صادره سال ۹۵ نسبت به ۹۴ا و احراز رتبه ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان را از ششم خرداد ماه سال جاری تا هشتم تیرماه به طور هماهنگ در استان مرکزی اجرا می گردد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی گفت:ارتقاء جایگاه سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی در حوزه آموزش،پژوهش و فناوریافزایش کیفی و کمی واحدهای تحقیق و توسعه ، بهره گیری از آموزش به مثابه ...