•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: به منظور رونق تولید در این استان 6 هزار و 770 میلیارد ریال تسهیلات به 948 واحد تولیدی و بنگاه های کوچک اقتصادی در این استان پرداخت شده است.
   وزیر صنعت، معدن وتجارت در خوزستان خبر داد:
   وزیر صنعت معدن و تجارت در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی های صنعتی و تولیدی استان خوزستان گفت: تا پایان دهه فجر انقلاب اسلامی ، 250طرح صنعتی بزرگ کشور به بهره برداری می رسد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در حال حاضر ۳۲هزار بافنده فرش در استان مرکزی فعالیت دارند که به طور میانگین، سالانه حدود ۱۸هزار متر مربع فرش دستباف تولید می کنند.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: 522 میلیون و 685 هزار و 831 دلار کالاهای غیر نفتی در 10ماهه امسال از این استان به کشورهای هدف صادر شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 29 درصد افزایش ...
   عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب وعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه و تثبیت اشتغال کشور با مصرف کالای ایرانی میسر است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: چهار هزار و 509 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای فعال سازی واحدهای راکد و نیمه راکد در این استان پرداخت شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 6 هزار و 302 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای رونق صنعت و فعال کردن واحدهای راکد و نیمه راکد امسال در این استان پرداخت شد.
   با حضور قایم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   پیش جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی با حضور قائم مقام وزیر برای بررسی مسایل و مشکلات صنایع بزرگ این استان برگزارشد.
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان مرکزی :
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از مجموع 6هزار و 800 واحد تولیدی زیان ده و تعطیل شده ، حدود چهار هزار واحد به چرخه تولید و اقتصاد صنعتی بازگشتند.
   برای اولین بار در کشور برگزار شد:
   برای اولین بار در کشور همایش تجلیل از نشان های تجاری برتر صنعتی و معدنی استان مرکزی با حضور مسئولین و فعالان اقتصادی در فرهنگسرای شهر اراک برگزار شد .
Page created in 2.0149278640747 seconds.
memoryUsage : 29266Kb