•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: حضور 100 شرکت در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات اراک قطعی شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: اجرای طرح مانیتورینگ معادن که برای نخستین بار در سطح کشور در استان مرکزی آغاز شد، با توجه به دستاوردهای مطلوب آن گسترش می یابد
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 44 هزار و 90 واحد از انبارهای این استان امسال برای کسب شناسنامه در سامانه صنعت، معدن و تجارت ثبت نام کردند که با این تعداد استان مرکزی در رتبه دوم ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 200 تن برنج وارداتی تایلندی به این استان اختصاص یافت.
   رئیس سازمان صنعت استان مرکزی:
   با حمایت دولت و سیاستگذاری های وزارت صنعت ، معدن و تجارت تولید در شرکتهای آذراب و هپکو اراک که چالشها و مشکلات کارگری اش سال گذشته بارها خبر ساز شده بود دوباره رونق گرفت.
   از ابتدای سال تا کنون بیش از 271 میلیارد ریال حقوق دولتی از معادن استان مرکزی دریافت شده است .
   در شش ماه امسال بیش از 757 هزار تن محصولات استان مرکزی به ارزش 520 میلیون دلار به خارج از کشور صادر شد که نسبت به مدت مشابه در سال 96 افزایش 12 درصدی را نشان می دهد .
   در 7 ماهه سال جاری 167 فقره پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه‌گذاری بالغ بر 9952 میلیارد ریال توسط سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان صادر شده است.
   در طول چهار روز برگزاری نمایشگاه سنگ حجم معاملات و قراردادهای تجاری بسته شده میان فعالان این صنعت به 45 میلیارد تومان رسید.
   معاون اقتصادی استاندار مرکزی از صادرات ۷۳۵ هزار دلاری استان مرکزی به کشور ازبکستان در نیمه نخست امسال خبر داد.