•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از طراحی و ساخت برج‌های عظیم پالایشگاهی در آذرآب اراک خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی :
   در سال 96 79 پروانه بهره برداری معادن در استان مرکزی صادر شد که در مقایسه با سال 95 ، افزایش 44 درصدی را نشان می دهد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   در سال 96 ، بیش از 830 کارت قالیبافی در استان مرکزی توسط سازمان صنعت ، معدن و تجارت صادر شد که نسبت به سال 95 رشد 25 درصدی را نشان می دهد .
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی :
   سال گذشته بیش از یک میلیارد دلار محصولات استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد که نسبت به سال 95 افزایش 14 درصدی را نشان می دهد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: طی ده ماهه امسال 840 میلیون دلار کالای غیر نفتی از این استان به خارج از کشور صادر شده که نسبت به مدت مشابه پارسال، 29 درصد رشد دارد.
   75 هزار و 418 مورد بازرسی در سطح بازار از ابتدای سال تا پایان بهمن توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی صورت گرفته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: اجرای طرح مانیتورینگ معادن که برای نخستین بار در سطح کشور در استان مرکزی آغاز شد، با توجه به دستاوردهای مطلوب آن گسترش می یابد.
   با بهره برداری از 339 طرح بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی
   339 طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد استان مرکزی در حال اجراست که در صورت بهره برداری از این طرحهای صنعتی 16 هزار فرصت شغلی جدید در استان ایجاد خواهد شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی
   رئیس صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با بیان اینکه ۷۱ شرکت دانش‌بنیان در استان ثبت شده است گفت: استان مرکزی در تعداد نشان دانش‌بنیان صنعتی دارای رشد مطلوبی است و جایگاه آن دو رتبه ارتقاء یافته است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی :
   از ابتدای تشکیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ، بیش از 200 جلسه با حضور اعضاء برگزار شده است .