•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 744 واحد صنعتی از بدو فعالیت دولت تدبیر و امید در نقاط مختلف این استان به بهره برداری رسیده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 100 واحد تولیدی کوچک و متوسط در این استان متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید هستند.
   همزمان با هفته منابع طبیعی عملیات اجرایی طرح ایجاد معادن سبز با همکاری سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اداره کل منابع طبیعی استان در 12 شهرستان استان مرکزی آغاز شد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: قرارداد مشارکت شرکت واگن پارس اراک در ساخت چهار هزار و 900 واگن باری لبه بلند، امضا شد.
   رییس صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات گفت: مجوز بهره برداری دائمی نمایشگاه بین المللی سنگ محلات روز گذشته از سوی سازمان توسعه تجارت ایران صادر شد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ارزش صادرات غیرنفتی این استان در 10 ماهه امسال ۵۲۲ میلیون دلار و میزان وزنی این میزان صادرات نیز ۷۰۰هزار تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۹درصد از ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا کنون 6 هزار و 930 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به حدود یک هزار واحد تولیدی پرداخت شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: سهمیه نخست استان در تسهیلات رفع موانع تولید چهار هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال بود که با ۱۵۳ درصد رشد به ۳۳۳ واحد تسهیلات افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: به منظور رونق تولید در این استان 6 هزار و 770 میلیارد ریال تسهیلات به 948 واحد تولیدی و بنگاه های کوچک اقتصادی در این استان پرداخت شده است.
   وزیر صنعت، معدن وتجارت در خوزستان خبر داد:
   وزیر صنعت معدن و تجارت در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی های صنعتی و تولیدی استان خوزستان گفت: تا پایان دهه فجر انقلاب اسلامی ، 250طرح صنعتی بزرگ کشور به بهره برداری می رسد.
Page created in 2.1594400405884 seconds.
memoryUsage : 29655Kb