•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان :
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 130 واحد تولیدی صادر کننده در نقاط مختلف این استان شناسایی شدند .
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت،معدن و تجارت:
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت،معدن و تجارت از عملی شدن تفاهم نامه های منعقده بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت علوم خبر داد و گفت: این تفاهم نامه ها در دوره اول ریاست جمهوری دکتر روحانی ...
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی:‏
   رئیس صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال 96 تاکنون یک هزار و 441 واحد ‏در طرح رونق تولید استان ثبت نام کردند.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت مرکزی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از بهره برداری خط تولید داروی ضد سرطان تا پایان سال جاری در شهرستان زرندیه استان مرکزی خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از رشد چشمگیر میزان سرمایه گذاری صنعتی و اشتغال پروانه های بهره برداری صادره در استان مرکزی در ۶ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ خبر داد.
   با حمایت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی طرح توسعه بیمارستان آیت اله خوانساری بعنوان تنها بیمارستان تخصصی سرطان غرب کشور در اراک ساخته شد.
   وزیر صنعت، معدن، تجارت استان نیژنوگراد روسیه در اراک:
   وزیر صنعت، معدن، تجارت و شرکت‌های تجاری استان نیژنوگراد روسیه گفت: روسیه آمادگی همکاری دو جانبه با ایران به ویژه استان مرکزی را در توسعه روابط تجاری و اقتصادی دارد.
   سفیر صربستان در نشست با فعالان اقتصادی استان مرکزی:
   سفیر صربستان در جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه مناسبات اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با صربستان با همکاری تجار و بازرگانان دو کشور در حال افزایش است، گفت: با تفاهم نامه بین دو کشور، برای سفر به ...
   چهار نمایشگاه تخصصی صنعتی و معدنی به صورت همزمان از 27 تا 31 شهریورماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان مرکزی برگزار می‌شود.
   در جشنواره شهید رجایی استان مرکزی ازفعالیت‌های چشمگیر رییس و کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان جهت کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد سال ۹۵ دستگاه‌های اجرایی در شاخص‌های اقتصاد مقاومتی تجلیل ...
Page created in 1.9537990093231 seconds.
memoryUsage : 29662Kb