•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   بمناسبت روز صنعت ومعدن در استان مرکزی انجام گرفت:
   بمنظورگرامیداشت صنعت و معدن ، طی مراسمی از 35 واحد نمونه صنعتی و معدنی ، پیشکسوتان حوزه تولید ، طرح نمونه و همچنین واحد برتر خدمات فنی و مهندسی استان مرکزی با حضور جمعی از مدیران و مسئولین ملی و ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 167 طرح صنعتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که بهره برداری از آن ها جهشی در حوزه اشتغال و درآمدزایی منطقه است.
   در استان مرکزی صورت گرفت:
   در مراسمی با حضوردکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شرکت آواپزشک واقع در شهرک صنعتی آشتیان استان مرکزی رونمایی از هشت محصول پزشکی انجام شد.
   در استان مرکزی صورت گرفت:
   مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک در حاشیه این مراسم گفت: این شرکت و کمپانی نیواگ لهستان روز دوشنبه در راستای تولیدات مشترک ریلی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
   در استان مرکزی انجام شد:‌
   همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ؛دو طرح صنعتی لوله و پروفیل و تابلوهای برق در در شهرستان زرندیه استان مرکزی افتتاح شد.
   طی 8 ماهه امسال از استان مرکزی صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت:طی ۸ ماهه امسال به ارزش ۷۵۵ میلیون دلار صادرات کالاهای غیر نفتیاز این استان انجام شده که این مقدار حدود ۳ درصد صادرات کشوررا شامل می‌شود.
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت خمین از استخراج 90هزار تن کانسنگ از معدن طلای این شهرستان در 9 ماه امسال خبر داد.
Page created in 2.1678400039673 seconds.
memoryUsage : 29237Kb