•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   همزمان با هفته منابع طبیعی عملیات اجرایی طرح ایجاد معادن سبز با همکاری سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اداره کل منابع طبیعی استان در 12 شهرستان استان مرکزی آغاز شد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: قرارداد مشارکت شرکت واگن پارس اراک در ساخت چهار هزار و 900 واگن باری لبه بلند، امضا شد.
   رییس صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات گفت: مجوز بهره برداری دائمی نمایشگاه بین المللی سنگ محلات روز گذشته از سوی سازمان توسعه تجارت ایران صادر شد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ارزش صادرات غیرنفتی این استان در 10 ماهه امسال ۵۲۲ میلیون دلار و میزان وزنی این میزان صادرات نیز ۷۰۰هزار تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۹درصد از ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا کنون 6 هزار و 930 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به حدود یک هزار واحد تولیدی پرداخت شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: سهمیه نخست استان در تسهیلات رفع موانع تولید چهار هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال بود که با ۱۵۳ درصد رشد به ۳۳۳ واحد تسهیلات افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: به منظور رونق تولید در این استان 6 هزار و 770 میلیارد ریال تسهیلات به 948 واحد تولیدی و بنگاه های کوچک اقتصادی در این استان پرداخت شده است.
   وزیر صنعت، معدن وتجارت در خوزستان خبر داد:
   وزیر صنعت معدن و تجارت در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی های صنعتی و تولیدی استان خوزستان گفت: تا پایان دهه فجر انقلاب اسلامی ، 250طرح صنعتی بزرگ کشور به بهره برداری می رسد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در حال حاضر ۳۲هزار بافنده فرش در استان مرکزی فعالیت دارند که به طور میانگین، سالانه حدود ۱۸هزار متر مربع فرش دستباف تولید می کنند.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: 522 میلیون و 685 هزار و 831 دلار کالاهای غیر نفتی در 10ماهه امسال از این استان به کشورهای هدف صادر شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 29 درصد افزایش ...