•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی از اجرای طرح عارضه یابی واحدهای تولیدی در آینده ای نزدیک خبر داد .
   بازدید سفیر و معاون وزیر کار تاجیکستان از توانمندیهای صنعتی استان مرکزی
   انجام شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معدن و صنایع وابسته باحضور جعفرسرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در محلات گشایش یافت.
   نشست مشترک واحدهای فرآوری سنگ با رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی بمنظور رفع پاره ای از مشکلات برگزار شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: برنامه ریزی برای جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی ، ایجاد ارزش افزوده در واحدهای فرآوری سنگ و سنگبریها و حمایت از تولید محصولات صادرات محور از اولویتهای ...
   در استان مرکزی رخ داد:
   چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساختمان و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی غرب کشور با حضور رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی افتتاح شد .
   بمناسبت روز صنعت ومعدن در استان مرکزی انجام گرفت:
   بمنظورگرامیداشت صنعت و معدن ، طی مراسمی از 35 واحد نمونه صنعتی و معدنی ، پیشکسوتان حوزه تولید ، طرح نمونه و همچنین واحد برتر خدمات فنی و مهندسی استان مرکزی با حضور جمعی از مدیران و مسئولین ملی و ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 167 طرح صنعتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که بهره برداری از آن ها جهشی در حوزه اشتغال و درآمدزایی منطقه است.
   در استان مرکزی صورت گرفت:
   در مراسمی با حضوردکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شرکت آواپزشک واقع در شهرک صنعتی آشتیان استان مرکزی رونمایی از هشت محصول پزشکی انجام شد.
   در استان مرکزی صورت گرفت:
   مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک در حاشیه این مراسم گفت: این شرکت و کمپانی نیواگ لهستان روز دوشنبه در راستای تولیدات مشترک ریلی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
Page created in 2.306135892868 seconds.
memoryUsage : 29259Kb