•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   دفتر نمایندگی دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی منطقه مرکزی ایران به عنوان نخستین شعبه نمایندگی استانی با حضور مهدی کریمی قائم مقام و رئیس شورای مرکزی این دبیرخانه و محمد رضا حاجی پور رئیس ...
   سفیر جمهوری ویتنام گفت: این کشور بازار مناسبی برای محصولات ایرانی است و مزیت های ویتنام نیز می تواند ایران را در پیشبرد اهداف اقتصادی یاری دهد.
   با حضور رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ، نشست مشترک فعالان بخش معدن استان با مدیرعامل و مدیران شرکت اکتشافات و معدن کاری شمال غرب چین برگزار شد .
   مهندس حاجی پور در نشست با اعضاء انجمن قطعه سازان خودرو عنوان کرد :
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی با حضور در محل انجمن قطعه سازان خودرو استان ، با اعضاء این انجمن دیدار و گفتگو کرد .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت در حاشیه جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان عنوان کرد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی از مذاکره با شرکت JFE کشور ژاین به منظور سرمایه گذاری مشترک و همکاری های دوجانبه در این استان خبر داد .
   استاندار مرکزی در دیدار با مدیران شرکت JFE ژاپن عنوان کرد :
   استاندار مرکزی با بیان اینکه ایران و ایرانیان همیشه مردم ژاپن را انسانهایی پرتلاش و صادق می دانستند، اظهار کرد: در سالهای گذشته مسائل سیاسی باعث ایجاد فاصله کمی بین دو کشور ایران و ژاپن شد و امروز ...
   نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مدیران صنایع با تولید با کیفیت و ارزان، از شرایط پساتحریم در راستای توسعه صادرات استفاده کنند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ز مذاکره با شرکتEkstek ترکیه برای سرمایه گذاری در بخش صنعت این استان خبر داد.
   طی 6 ماهه نخست امسال از استان مرکزی صورت گرفت:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی صادرات این استان را در نیمه نخست امسال 400 میلیون دلار اعلام کرد.
   با اقدام سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی صورت می گیرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی از از ساخت طرح توسعه تنها بیمارستان تخصصی سرطان غرب کشور در شهرستان اراک خبر داد.
Page created in 2.5778529644012 seconds.
memoryUsage : 29261Kb