•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت مرکزی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از بهره برداری خط تولید داروی ضد سرطان تا پایان سال جاری در شهرستان زرندیه استان مرکزی خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از رشد چشمگیر میزان سرمایه گذاری صنعتی و اشتغال پروانه های بهره برداری صادره در استان مرکزی در ۶ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ خبر داد.
   با حمایت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی طرح توسعه بیمارستان آیت اله خوانساری بعنوان تنها بیمارستان تخصصی سرطان غرب کشور در اراک ساخته شد.
   وزیر صنعت، معدن، تجارت استان نیژنوگراد روسیه در اراک:
   وزیر صنعت، معدن، تجارت و شرکت‌های تجاری استان نیژنوگراد روسیه گفت: روسیه آمادگی همکاری دو جانبه با ایران به ویژه استان مرکزی را در توسعه روابط تجاری و اقتصادی دارد.
   سفیر صربستان در نشست با فعالان اقتصادی استان مرکزی:
   سفیر صربستان در جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه مناسبات اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با صربستان با همکاری تجار و بازرگانان دو کشور در حال افزایش است، گفت: با تفاهم نامه بین دو کشور، برای سفر به ...
   چهار نمایشگاه تخصصی صنعتی و معدنی به صورت همزمان از 27 تا 31 شهریورماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان مرکزی برگزار می‌شود.
   در جشنواره شهید رجایی استان مرکزی ازفعالیت‌های چشمگیر رییس و کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان جهت کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد سال ۹۵ دستگاه‌های اجرایی در شاخص‌های اقتصاد مقاومتی تجلیل ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   همزمان با هفته دولت 16 طرح صنعتی در استان مرکزی با حضور مدیران و مسئولین افتتاح رسمی خواهند شد .
   رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی گفت : بیش از 400 میلیون دلار محصولات استان مرکزی به وزن 510 هزار تن در 5 ماهه منتهی به پایان مرداد ماه امسال به خارج از کشور صادر شد .
   خط چهار کارگاه احیای شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) روز یکشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، استاندار و جمعی از مسئولان اجرایی به بهره برداری رسید.