•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در 5 ماه ابتدایی امسال، 60 درصد از برنامه هدفگذاری شده با صادرات ۶.۹ میلیون دلاری به پنج کشور اوراسیا محقق شده است.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت مرکزی خبر داد:
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت مرکزی گفت: در بازرسی از یک واحد فروش لاستیک در ساوه تخلف عرضه خارج از شبکه این واحد محرز پرونده ای به ارزش 98ملیارد و 962 میلیون ریال تشکیل شد.
   رئیس سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در راستای نهضت تعمیق ساخت داخل و برای اولین بار درکشور کارخانه تولید موتورسیکلت های برقی در شهرک‌ صنعتی زاویه افتتاح شد که حدود ۷۰ درصد قطعات آن در ...
   رئیس سازمان صمت استان مرکزی خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد : با سرمایه گذاری 100 میلیارد ریالی بخش خصوصی، کارخانه تولید انواع نان سبوس دار و مواد بهبود دهنده آرد در شهر صنعتی پرندک افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با حضور استاندار مرکزی عملیات اجرایی شرکت توسعه صنایع و معدن آشتیان (تولید فروسیلسیم) آغاز شد.
   معاون سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: 16 فروشنده روغن خوراکی در سطح استان مرکزی شناسایی و با تشکیل پرونده به ارزش 2میلیارد ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
   معاون سازمان صمت استان مرکزی خبر داد :
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت : درمردادماه امسال از 930 واحد نانوایی در سطح استان بازرسی به عمل آمده و 100 پرونده تخلف تشکیل شده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از افتتاح و بهره برداری طرح توسعه گروه صنعتی دیرگداز در شهرک صنعتی ایبک آباد اراک با سرمایه گذاری 250 میلیارد ریال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: راه اندازی 10۰ واحد تولیدی راکد و نیمه تعطیل استان در سال جهش تولید هدفگذاری شده است.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: از ابتدای مردادماه تا کنون از 844 واحد صنفی،تولیدی و خدماتی در شهر اراک بازرسی بعمل آمده و 100 پرونده تخلف تشکیل شده است.