•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   خط چهار کارگاه احیای شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) روز یکشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، استاندار و جمعی از مسئولان اجرایی به بهره برداری رسید.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: این استان در صدور گواهی و پروانه تحقیق و توسعه صنعت در سال جاری جایگاه اول کشور را دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی راه ‌ اندازی طرح‌های صنعتی با پیشرفت فیزیکی 60 درصد به بالا را اولویت مهم استان مرکزی در سال جاری دانست که اقدامات اولیه آن صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: فعالیت کارخانه هپکو اراک که به دلیل حسابرسی و انبار گردانی کارخانه در نیمه دوم تیر ماه تعطیل شده بود، پس از 2 هفته تعطیلی از سر گرفته شد.
   باحمایت سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی :
   سومین کنفرانس بین المللی انقلاب چهارم صنعتی با حضور نمایندگانی از کشورهای سوئیس، آلمان و ایتالیا به همت شرکتهای ایرالکو و آلومرول نوین و با حمایت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در اراک برگزار ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: سامانه بهین یاب این سازمان از 28 خرداد ماه جاری فعالیت خود را از سر گرفته و تا کنون نیز 121 واحد صنعتی درخواست های خود را در این سامانه مکتوب کرده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی: روند توسعه سرمایه‌گذاری صنعتی در استان مرکزی با رشد 14 درصدی در سال 1395 در قیاس با سال 94 برخوردار بوده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ساخت سه هزار دستگاه ماشین آلات راهسازی برای تامین تجهیزات ستاد مدیریت بحران کشور، به کارخانه هپکو اراک واگذار شد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: پیش نویس سند توسعه صادرات استان مرکزی در قالب سند برنامه راهبردی فرابخش تجارت خارجی و روابط اقتصادی بین الملل در نیمه اول سال 95 با حضور نماینده ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از رایزنی با نماینده شرکت Rm Terex آلمان به عنوان سرمایه‌گذار شرکت هپکو و ارائه پیشنهاد راه‌اندازی مرکز مهندسی این شرکت در استان مرکزی خبر داد.