•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در سال‌های ۹۷ و ۹۸ در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ پیشتاز استان‌های دیگر بوده به طوری که سه هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در این قالب به ۱۵۹ تولیدکننده ...
   مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاری استان مرکزی روز دوشنبه با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان در سازمان صنعت، معدن و تجارت آغاز به کار کرد.
   معاون امور صنایع سازمان صمت استان مرکزی:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۳۳ واحد صنعتی، تولیدی راکد این استان امسال با پیگیری‌های انجام شده به چرخه تولید و اشتغال بازگشت.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان مرکزی گفت: در شش ماهه ابتدایی سال جاری 486 میلیارد ریال حقوق دولتی معادن وصول و به خزانه واریز شده است.
   معاون بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در شش ماهه ابتدایی امسال سهم صادرات غیر نفتی استان مرکزی 405 میلیون دلار بود.
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: در شش ماهه ابتدایی سالجاری 19 هزار و 223 مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی صورت گرفته و 2229 پرونده تخلف تشکیل شده ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در شش ماهه نخست سالجاری 164 پروانه بهره برداری صادر و 15 هزار و 348 میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است.
   با حضور مدیرکل دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت انجام شد؛
   در مراسمی با حضور مدیرکل دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت همکاری دو جانبه شرکت سوزوکی و شرکت نیکسان صنعت در شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه آغاز شد.
   رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در 5 ماه ابتدایی امسال، 60 درصد از برنامه هدفگذاری شده با صادرات ۶.۹ میلیون دلاری به پنج کشور اوراسیا محقق شده است.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت مرکزی خبر داد:
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت مرکزی گفت: در بازرسی از یک واحد فروش لاستیک در ساوه تخلف عرضه خارج از شبکه این واحد محرز پرونده ای به ارزش 98ملیارد و 962 میلیون ریال تشکیل شد.