•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سالجاری 587 جواز تاسیس با پیش بینی سرمایه گذاری 85 هزار میلیارد ریال در استان صادر شده است .
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی خبر داد:
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تا ابتدای دی ماه از 27 هزار 908 واحدهای صنفی، تولیدی، صنعتی و انبارهای سطح استان بازرسی به عمل آمده ...
   معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران:
   معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران گفت: ۳۱.۹ میلیارد دلار انواع کالا تا پایان آذرماه سال جاری از ایران به نقاط مختلف جهان صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۷۶۰میلیون دلار انواع کالا به وزن یک میلیون و ۳۹۸ هزار تن تا پایان آذرماه امسال از استان مرکزی صادر شده است .
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دلیجان گفت: با سرمایه گذاری 671 میلیارد ریالی در دلیجان 141 فرصت شغلی ایجاد شده است .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: هفت واحد صنعتی راکد این استان شامل چهار واحد در دلیجان و سه واحد در اراک پس از چندین سال تعطیلی به چرخه تولید بازگشتند و تولید در آن‌ها از سرگرفته شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صمت استان مرکزی گفت: در هشت ماهه ابتدایی سال جاری، مجوز احداث ۴۸۰ واحد تولیدی با سرمایه گذاری ۷۵ هزار میلیارد ریال در استان مرکزی صادر شده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در صورت افزایش چهار درصدی سهم ایران از بازار منطقه، شش میلیون شغل در کشور ایجاد خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در سفر یکروزه معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوراز سه شرکت هپکو ، آذراب و واگن سازی بازدید به عمل آمد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۲۲۵ دستگاه واگن باری دو و چهار محوره مخصوص حمل کانتینر امسال در واحد واگن‌سازی فولاد درخشان اراک تولید شد.