•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت :با مجریان و برگزارکنندگان نمایشگاه های بدون مجوز و غیر قانونی در استان برخورد جدی و قانونی صورت می گیرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد:
   امکان ثبت واحد های تولیدی متقاضی تسهیلات در سایت بهین یاب فراهم شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران عنوان کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اشاره به تحرک صنعت در مازندران علیرغم مشکلات موجود در این استان، تعطیلی برخی واحدهای تولیدی و صنعتی را مربوط به دولت قبل دانست‌.

   در اردیبهشت ماه امسال انجام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از کشف بیش از ۹۹۰میلیون ریال کالای قاچاق طی ماه اردیبهشت سالجاری در مازندران خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:
   محمد محمدپورعمران گفت: قطعه ‌سازی از حوزه هایی است که دانش فنی آن در استان وجود دارد و مازندران جزء پنج قطعه‌ ساز برتر کشور محسوب می‌ شود و حتی تولیدکنندگانی داریم که به صورت هفتگی به کشورهای اروپایی ...
   مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اعلام این مطلب گفت: از این تعداد گزارش 565 مورد بصورت تلفنی، 133 مورد بصورت حضوری و 270 مورد بصورت کتبی بوده است.
   طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ایام ماه مبارک رمضان از اول خرداد لغایت پنجم تیرماه سالجاری در استان مازندران اجرا می شود.
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مازندران ازانجام 25394 مورد بازرسی طی فروردین ماه سالجاری خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد:
   566 مورد گزارش مردمی در فروردین ماه امسال از طریق ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران دریافت شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:
   محمد محمدپورعمران در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح بسته رونق تولید در سال گذشته و سهم تسهیلاتی به این استان گفت: مازندران در اجرای این طرح توانستیم ‌یک هزار و 93 فقره تسهیلات بسته رونق تولید را ...