•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از انجام ۱۰ هزار بازرسی از سطح واحدهای صنفی این استان خبر داد.
   مشاور نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از تشکیل ۲۲۵ پرونده برای واحدهای متخلف آرد و نان این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: در اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان 897 پرونده تخلفاتی واحدهای صنفی استان تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: اصناف و بازاریان ثابت کردند در طول تاریخ همیشه مدافع روحانیت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از ایجاد و توسعه شش واحد سیمان در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: مسایل و مشکلات هشت واحد صنعتی و تولیدی استان در دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و برطرف شد.

   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: در جریان برگزاری همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان و برگزاری نمایشگاه این فرصت ها، 10 تفاهم نامه همکاری با سرمایه گذاران داخلی و خارجی در حوزه صنعت و ...
   اختصاص 99 میلیارد تومان و 103میلیون یورو به طرح های صنعتی استان لرستان

   توسط سازمان صنعت معدن وتجارت استان لرستان :
   سازمان صنعت معدن وتجارت استان لرستان رتبه پنجم کشوری را در پایش عملکرد (شش ماهه و یکساله) برنامه های تحول اداری سال93 از واحدها کسب کرد .

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با بیان اینکه در مجموع ۱۱ نمایشگاه بهاره و فروشگاه فوق العاده عرضه کالا در سطح استان برپا شده است تصریح کرد: از این تعداد 8 مورد نمایشگاههای بهاره و دو مورد نیز ...
Page created in 1.6802728176117 seconds.
memoryUsage : 29266Kb