•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت و معدن لرستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اشاره به کلنگ زنی کارخانه سرم سازی در خرم آباد گفت: ایجاد چند شرکت دارویی جدید در لرستان در دستور کار این سازمان است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان ، در دیدار با معدن کاران بروجرد گفت: رسیدگی سریع به مسائل و مشکلات معدن کاران و پیگیری حقوق آنها از مزیت‌های ایجاد این خانه یا تشکل صنفی است
   بهره برداری از مجتمع 130 هکتاری پتروشیمی لرستان روز سه شنبه 14 اردیبهشت با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری آغاز شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان در جلسه اقتصاد مقاومتی گفت :لرستان با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های غنی در زمینه معادن و سنگ های قیمتی قابلیت تبدیل شدن به قطب گوهر شناسی و گوهر تراشی کشور ...
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: در اجرای طرح نظارت نوروزی از 15 اسفند سال گذشته تا 20 فروردین امسال دو هزار و 827 پرونده تخلفاتی واحدهای صنفی استان به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: پنج واحد صنفی متخلف در خرم آباد با تشکیل پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از دو میلیارد و 523 میلیون ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: در اجرای طرح نظارت نوروزی دو هزار و 827 پرونده تخلفاتی واحدهای صنفی استان به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: با توجه به برگزاری 57 جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید طی سال گذشته، بدهی 216 واحد تولیدی و صنعتی استان به بانکها استمهال شده است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان گفت: طرح ویژه نظارتی نوروز 95 در قالب 50 اکیپ ثابت و سیار تا 15 فروردین 95 به طور رسمی به عرضه و فروش اقلام پر مصرف و بازار سال نو نظارت خواهند داشت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت : با توجه به ظرفیت‌های کشور در بخش نفت و گاز صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از صنایع مهم در ایران به شمار می‌رود، که باید از این ظرفیت در اقتصاد و تولید ...
Page created in 2.0779628753662 seconds.
memoryUsage : 29261Kb