•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   بهره برداری از مجتمع 130 هکتاری پتروشیمی لرستان روز سه شنبه 14 اردیبهشت با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری آغاز شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان در جلسه اقتصاد مقاومتی گفت :لرستان با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های غنی در زمینه معادن و سنگ های قیمتی قابلیت تبدیل شدن به قطب گوهر شناسی و گوهر تراشی کشور ...
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: در اجرای طرح نظارت نوروزی از 15 اسفند سال گذشته تا 20 فروردین امسال دو هزار و 827 پرونده تخلفاتی واحدهای صنفی استان به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: پنج واحد صنفی متخلف در خرم آباد با تشکیل پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از دو میلیارد و 523 میلیون ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: در اجرای طرح نظارت نوروزی دو هزار و 827 پرونده تخلفاتی واحدهای صنفی استان به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: با توجه به برگزاری 57 جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید طی سال گذشته، بدهی 216 واحد تولیدی و صنعتی استان به بانکها استمهال شده است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان گفت: طرح ویژه نظارتی نوروز 95 در قالب 50 اکیپ ثابت و سیار تا 15 فروردین 95 به طور رسمی به عرضه و فروش اقلام پر مصرف و بازار سال نو نظارت خواهند داشت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت : با توجه به ظرفیت‌های کشور در بخش نفت و گاز صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از صنایع مهم در ایران به شمار می‌رود، که باید از این ظرفیت در اقتصاد و تولید ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت : حفظ فرهنگ، اصالت و آیین مردم لرستان باید به عنوان یک هدف مهم در دستورکار فعالان حوزه فرش استان قرار گیرد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان لرستان:
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان ، در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان اظهار داشت: با اقدامات انجام‌ شده زمینه فعال شدن طرح‌های مهم اقتصادی و صنعتی در لرستان فراهم‌ شده است.
Page created in 1.8482811450958 seconds.
memoryUsage : 29257Kb