•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس صنعت معدن و تجارت خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان لرستان گفت : صادرات امسال 50 میلیون و 118 هزار و 89 دلار بوده که نسبت به سال گذشته 157 درصد رشد صادرات داشته‌ایم.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت لرستان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت لرستان گفت : مردم به واحد تولیدی شرکت پارسیلون لرستان نگاه ویژه‌ای دارند، در حالی که صنایع بزرگ دیگری با ارزش‌افزوده بالاتر و اشتغال‌ بیشتر نیز در استان وجود دارد.
   رئیس مرکز ملی فرش ایران طی مراسمی از رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بخاطر ثبت جهانی فرش دستباف لرستان تقدیر کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: ۳۵ پروژه راکد استان لرستان ثبت سیستم شده و تا پایان شهریورماه امسال ۱۹۲ پروژه عقد قرارداد می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت و معدن لرستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اشاره به کلنگ زنی کارخانه سرم سازی در خرم آباد گفت: ایجاد چند شرکت دارویی جدید در لرستان در دستور کار این سازمان است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان ، در دیدار با معدن کاران بروجرد گفت: رسیدگی سریع به مسائل و مشکلات معدن کاران و پیگیری حقوق آنها از مزیت‌های ایجاد این خانه یا تشکل صنفی است
   بهره برداری از مجتمع 130 هکتاری پتروشیمی لرستان روز سه شنبه 14 اردیبهشت با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری آغاز شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان در جلسه اقتصاد مقاومتی گفت :لرستان با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های غنی در زمینه معادن و سنگ های قیمتی قابلیت تبدیل شدن به قطب گوهر شناسی و گوهر تراشی کشور ...
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: در اجرای طرح نظارت نوروزی از 15 اسفند سال گذشته تا 20 فروردین امسال دو هزار و 827 پرونده تخلفاتی واحدهای صنفی استان به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: پنج واحد صنفی متخلف در خرم آباد با تشکیل پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از دو میلیارد و 523 میلیون ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.